Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy új Audi mivel tud többet,...

Egy új Audi mivel tud többet, mint egy új Renault, hogy ekkora az árkülönbség?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen Audi es milyen Renault?
2016. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha felteszed ezt a kérdést, akkor a Renault is tökéletesen elég számodra, és nem iróniából mondom, hanem tényleg jó autó. Úgyhogy nem is sorolom a különbségeket.
2016. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont azzal a négy karikával...
2016. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
presztízs,minőség
2016. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Volt már pár autóm, de amikor először átültem egy Audi-ba megtapasztaltam, hogy ég és föld egy hasonló kategóriájú nem prémium autóhoz képest, pedig csak egy használt A3-asról beszélek.


Most egy 3-as BMW-m van ez is viszonylag régi, de hasonló korú és kategóriájú "kommerszebb" társaihoz képest ez is ég és föld, minden tekintetben.


Apám aki világ életében két kézzel megfogta a pénzt egyszer úgy döntött, hogy lecseréli a VW Bora-ját, sok autót megnézett a neten, nagyon tetszettek neki a Mercedes-ek de nem igazán értette, hogy miért kerül ennyibe, és mivel adhat neki többet mint a szeretett Bora-ja, így sokáig sajnálta rá a pénzt.


Aztán végül rászánta magát családi unszolásra, hogy egyszer engedjen meg magának egy komolyabb autót is, ami nem ésszerű hanem érzelmi döntés.


Végül vett egy 3 éves C Mercedes-t és akkor ő is megértette, hogy mekkora különbség tud lenni 2 autó között azonos kis sedan méretben is.


Ezek az autók amiket írtam ráadásul még a prémium gyártók alsóbb szegmensei, egy 7-es BMW, A8-as Audi, S Mercedes, még ezekhez képest is ég is föld lehet.

2016. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös

Így van, ahogy mondod, és az a vicces, hogy mikor engem is kérdeznek, hogy minek az Audi, nem tudom megmagyarázni, hogy mivel jobb egy fullos Lagunánál például, pedig 100x jobb az egész.

2016. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!