Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benelli quattronove 49x...

Benelli quattronove 49x vélemények?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 4 éves, de az újak is ugyanilyenek. Kinézetre szép és sokkal komolyabbnak néz ki, mint ami. Max. 60-al lehet vele huzamosabb ideig menni a vége 70. Előtte Yamahám volt , a Yamaha sohasem romlott el és sokkal csendesebb volt. A Benelli évente elromlik, 15-20000-ből kijavítják, de ez akkor sem normális. Évente kb.

7-800 km-t mentem vele, eladom ha kell neked mivel szinte nem is használom.

2016. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi romlik el rajta? Mindig más?
2016. febr. 4. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ált. nem indul, nem kap benzint , egyszer a berúgókar forgott el a helyén és újat tettek fel , a kilométeróra sem mutatta egyszer a pillanatnyi sebességet azt is javították, más nem volt.
2016. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jakob válasza:

Én három éve használok ilyet. Eddig egyszer robbant le, de akkor sem volt komoly baja, csak a karburátort kellett kipucolni. Viszont én nem megyek vele olyan sokat.

Amúgy nem ajánlom. Nagyon érződik rajta a kínai minőség. Nem is megy annyira jól, mint az olasz vagy japán robogók. A fetés pikk-pakk lekopik ha valami hozzáér, a gyári gumi nem tapad valami fényesen, nem lehet rá csomagtartót tenni. Munkába járni jó, de ha most vennék, akkor nem ezt választanám.

2016. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!