Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit vegyek?

Első autónak mit vegyek?

Figyelt kérdés

Keret rá: 750ezer ft


Amit néztem eddig:

Opel Astra F 1.6

Toyota Corolla

Peugeot 306 1.9 vagy 1.4


Lényeg hogy fogyasztása jó legyen, szervizelés se legyen eget verően drága, és persze kocsikázni jó legyen vele.

28/F


2016. febr. 4. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mind3 jó első autónak. Az astra rozsdásodik, a corolla agyonüthetetlen, a peugeot elektronikája gyengébb mint a másik kettőé.

A Toyotában nem fogsz csalódni, amennyiben nem nézed versenyautónak.

2016. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, esetleg írhatnál milyen autó lenne még érdemes nézni ilyen árban.
2016. febr. 4. 10:34
 3/11 anonim válasza:
Üdv ! Azért számolni kell még azzal is hogy ilyenkor ha autót veszel érdemes kicserélni a vezérlést, olajat, és az összes szűröt.
2016. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mazda 323 is szóba jöhet, de az is rozsdásodik. A corolla a legésszerűbb döntés.
2016. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

# 3 Persze egyértelmű+ név átírás..stb tisztába vagyok ezzel is. Lehet akkor 650 nézek a többit ilyenekre fordítom.


Akkor Toyota Corolla lesz, már ha találok jófajtát 80km belül.

2016. febr. 4. 10:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz Astra G-t, kapsz már ennyiért jót, alkatrész filléres, megbízható, jó kocsi
2016. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már van corolla is a képletben ,akkor inkább az legyen,mert az f astrak ilyen idős korukra már 3szor rohadtak szitává!
2016. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem kérdés, de corolla kívül tudtok ajánlani még, mert nembiztos hogy az lesz, nem nagyon van 80km körzetben...
2016. febr. 4. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Tökéletes választás mind a három, viszont az árakkal nem vagy tisztába, de pozitivan mondom, opelből már g astra is kijönne ennyi pénzből, modernebb mint az f astra, alkatrész van hozzá dögivel, benzinest vennék , a fogyasztása ideális lesz . HA f astrát szeretnél ,csak pozitivat tudok mondani, munkás autónak használunk ilyet, szervizégenye nulla, meglepődik az ember milyen földúton elmegy, olaj viz, üzemanyag kell bele. Egyébként 600 ezer forintért már nagyon jót kapsz ! mindkettő jó választás, de f astraba én 1,7 dieselt vennék a fogyasztás miatt, bomba biztos. Rozsdára talán ez a legérzékenyebb a 3 típus közül, olyan rozsdás toyotat még nem láttam amennyire pl a mi f astrank csomagtartó ajtaja rozsdásoidik.

Corolla nagyon jó autó, megbizható konstrukció, szerintem ezzen lesz a legkevesebb rozsda, azok a béka lámpás korollák 600 ezer-ből kijönnek és atombiztos technika.

Peuget 306, elektronikailag tény hogy a leggyengébb a 3 közül, de 600 ezer forintért egy nagyon jót tudsz venni a 2000-es évekből. Az astra előnye, hogy lesz hozzá alkatrész olcsón sok, megbizható, a corolla még megbizhatóbb, de alkatrész beszerzése nehezebb, de nem drága, a peugeut a legkényelmesebb és legszebb a 3 közül, néhány francia betegség előjöhet persze, de nem biztos,hogy megfogod bánni ha találsz egy jó álapotút. Direkt nem irtam le én melyiket venném.

2016. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
simson
2016. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!