Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minarelli am6 probléma. Mi...

Minarelli am6 probléma. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Aprilia rx 50 motorom teljes gaznal nem akar kiporogni, fulladozolik. De ha visszaengedem es ujra meghuzom akkor nagynehezen sikerul neki. 3. Sebessegig nagyjabol igy kilehet huzatni, de a tobbiben viszont sehogy sem akar megindulni. Kerlek segitsetek :)

2016. febr. 4. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
a karburátor szarul van beállítva, vagy dugulás van valahol
2016. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Pucold ki a légszűrőt és nézd meg hogy történt-e változás. Ha ez nem segít akkor ahogy az előző válaszadó írta karbibeállítás. Talán a fogaskereket is megnézheztnéd hogy mennyire kopottak. Vagy az utolsó lehetőség a hengerfejtömítés.
2016. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Karbit kipucoltam, viszont allitasi lehetoseget nem talalok rajta (dellorto sha 12) szoval nemtudom :/
2016. febr. 4. 21:08
 4/7 anonim válasza:
Alapjárati és levegő állító csavarnak kell hogy legyen rajta ahogy rajta ülsza motoron, baloldalt.
2016. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legszurot azt holnap kipucolom akkor viszont a fogaskerekekrol meg a lancrol azt tudom hogy mar regota cseresek. Akkor ez okozhatja? Igazabol alapjarati csavart azt talaltam rajta ami a siktolattyut emelgeti de semmi mast
2016. febr. 4. 21:14
 6/7 anonim válasza:
Nálam a fogaskerekek voltak a problémásak meg a karbibeállítás, de azóta semmi gáz nincs. Mondjuk nálam Minarelli AM6 80ccm van egy Dellorto 21-es karbival.
2016. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 S70E ***** válasza:
Hali.Az sha karbikon csak alapjárati levegő csavar van,ha a főfùvóka és a tűszelep ok,akkor elvileg jó a karbi.Én a helyedben megnézném,hogy mennyire intenzíven jön a kipuból a gáz.Ha csak "füstölög" ,akkor el lehet dugulva a kipufogó.
2016. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!