Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok a...

Milyen autót ajánlotok a lenti kritériumoknak megfelelően?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy használt autót max 6-700 ezerig amivel asszony-gyerek-én kényelmesen elférünk illetve mikor ők nincsenek mellettem eltudok menni mondjuk egy kunmadarasi gyorsulasira is vele.

Olyan auto kell ami jo a családnak illetve gyorsulási versenyeken is megállja a helyét. Anyagi raforditas belefer illetve a fogyasztas sem annyira fontos na jo az, 15-től többet ne egyen normál fogyasztásba)



2016. febr. 5. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtsél még,te kis Pól Wóker.
2016. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mint néző elmehetsz vele, de azzal gyorsulgatni nem fogsz.
2016. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 joco5582 ***** válasza:

Szerintem azért nem lehetetlen.

Esetleg egy Swift GT, vagy Clio RS, Saxo ilyesmi?

Egy nagy szedán még ha nagy motorral és "sport" felszereltséggel van is nem lép akkorát mint egy hothatch.

2016. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a királykategóriában terveztem debütálni... Nem skylinet akarok, de pl egy astra opc, vagy gsi f astra, mv6 omega, turbós 2000-es volvok megfelelnek a célnak? Calibra? Ezek azert eleg olcso autok!!! 6-700 körül 100+100-at lehet találni
2016. febr. 5. 10:21
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Sikerült felsorolnod az összes olyan roncsot amitől ép eszű ember szabályosan menekül!
2016. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Vectra B?
2016. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ennyire rosszak???? :o
2016. febr. 5. 11:25
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

e36 325i (később, ha lesz lóvéd átfűzve 2.8ra vagy 3.0 ra, meg lekönnyítve,külsőre senki nem mondja meg, ha m54b30 cuccokkal fűzöd össze és hozzá átírod a vezérlőt), de a széria 192ló is izmos a kis kasztniban.

Be kell látni olcsón erős kocsi csak Bmw lehet.

Havernak kikönnyített compactban 2.8-as blokk leáttételezve és fixre alakítot "difivel", nagyon brutállis. Ő kintről hozta be magának így átépítve is megállt kevésben.

2016. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Most őszintén, kit érdekel, hogy mit gyorsulsz vele, ha amúgy egy rakás xar? :D


700 ezerért meg örülnék, ha egy normális Fabia-t kapnék, nem hogy én akarnék lenni a "king of the street"


nekem ennél jóval drágább kocsim van, de én korábban kihúztam a biliből a kezem. :D

2016. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 joco5582 ***** válasza:

Hát igen ennyire rosszak. :)

Nézz körül a használt autó piacon. De ne úgy hogy hahú jaj de jól néz ki képen, hanem élőben.

Akkor kezdi el értékelni Apu megkímélt Corolláját

2016. febr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!