Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemesebb venni az...

Melyiket érdemesebb venni az alábbiak közül VW Touran 1.9PDTDI (105le), Opel Zafira 1.9CDTDI (120le) vagy pedig Ford C-Max 1.6 TDCI (90le)?

Figyelt kérdés
Esetleg más egyterűt?

2016. febr. 5. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
C-Max
2016. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. febr. 5. 13:42
 3/13 Trafó1 ***** válasza:

VW touran.

Zafira hajlamos a rozsdásodásra, Fordról nincs infóm, viszont Touranom van és nekem bevált, van ugyan pár gyerek betegsége de összességében jó, mondjuk árban viszont lehet a legdrágább a három közül.

2016. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Árban a legdrágább. 1T vagy 1T2 van neked? :) Mi is inkább a Touran felé hajlunk...
2016. febr. 5. 13:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem jobb a C-max a másik kettőtől, sőt.

Az Opel 1.9 CDTI-je is nagyon jó motor, de összességében szerintem is a Tourannal jársz a legjobban, motorikusan is a legjobb, és maga az autó is.

2016. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Touran és a C-max
2016. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az 1.6TDCi-t alapból kihúznám a listából.

Ha már egyterű legyen S-MAX, vagy Caddy Life :D

2016. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tothp ***** válasza:

Viszont a zafirának jobban variálható a csomag/utastere. Ha ez szempot.

A Turanban hatalmas a hátsó lábtér. viszonylag kicsi a csomagtartó.

Motorikusan nem ismerem, de gondolom mind már kettőstömegű lendkerékkel szerelt. Ez is inkább csak használt kocsinál lehet érdekes.

Én valószínüleg a Sharan/galaxy/alhambra trióból venném valamelyiket.

2016. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es, miért húznád ki? S-may és Caddy life már nagy. C-max nagyság elég lenne Fordból. 3an vagyunk a családban és sokszor csak munkába járásra kell, meg havi 1-2x pakolni kb, de akkor elég a nagysága.
2016. febr. 6. 19:35
 10/13 A kérdező kommentje:
Illetve a Touran nagy lábterével vitatkoznék :D Szerintem egyáltalán nem mondható nagynak.. Magam mögött elfértem, ha normálisan ültem az ülésben (185cm vagyok) Meg volt a lábam előtt az ülésig 5 cm kb. Ennyi simán van bármelyik autóban, sőt... :)
2016. febr. 6. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!