Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemesebb venni az...

Melyiket érdemesebb venni az alábbiak közül VW Touran 1.9PDTDI (105le), Opel Zafira 1.9CDTDI (120le) vagy pedig Ford C-Max 1.6 TDCI (90le)?

Figyelt kérdés
Esetleg más egyterűt?

2016. febr. 5. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért húztam ki, mert az 1.6TDCI azért nem kimondottan problémamentes motor. Főleg, ha betartják a 30 000km-es olajcsere ciklust. Ha már Ford és dízel akkor 2.0TDCI (az 1.8 is felejtős ).

Az 1.9PD picikét jobban sikerült, az Opel 1.9-es dízele, pedig Fiat JTD, az is teljesen jó konstrukció.


Én a Sharan/Alhambra/Galaxy lábterétől nem ájultam el, meg ott a hátsó üléssor elég alacsony, szerintem borzasztóan kényelmetlen. Én úgy ültem hátul, mint majom a köszörűn xD


Csak a pakolás miatt írtam a Caddy Life-ot, ha szükséges abba azért fér cucc ( főleg a Maxiba :D ).


Amúgy egy C-Max mivel tud többet, mint egy sima Focus kombi? :D

2016. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ja, hát igen a Galaxy / Sharan az kisbusz és nem tetszik nekem az a felling....

Semmivel se tud többet a C-Max Focus kombinál, de a szüleim magasabb autót szeretnének, emiatt gondolkodnak egyterűben mindenképp. Jelenleg kombi már van itthon, és az a bajuk vele, hogy "alacsony" (148cm)

2016. febr. 6. 23:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mentem Touran-al és Zafira-val is, ugyan azt a Kolozsvár- Liszabon útvonalat tettem meg velük oda-vissza. A Zafira 120 lóerős, a Touran 105, de ez elhagyható, e fajta autóknál ez nem annyira lényeges. A Touran jobban bírt menni, kényelmesebb volt, úgy egészében sokkal jobb mint a Zafira. Ford C-Max szintén jó lehet, ha nem autópályázol vele akkor elég az 1.6-os motor, ellenkező esetben inkább 1.9 vagy 2.0
2016. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!