Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A5 megér 2x annyit, mint...

Audi A5 megér 2x annyit, mint egy Alfa 159?

Figyelt kérdés

2008-as évjáratok, 1.8 TFSI, 1.8MPI. A5 jobban tetszik de 10-12 ezer Euró körül indul. 159 5-6 ezer.

Megéri az Audi a dupla árat az Alfához képest?


2016. febr. 5. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Van akinek megéri és van akinek nem. Két külön világ a két modell így nem érdemes egymáshoz méricskélni őket. Nekem biztos hogy az Alfa kéne, legfeljebb rá kéne költeni 1-2E €-t és van egy hibátlan ALFÁM meg még néhány ezer € benzinre.
2016. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ugyan az a kategória a két autó. Most nem az emblémára gondolok az elején.

Kisarkítva, hogy érthető legyen: "Az Audi A8 mért drágább, mint a Suzuki Celerio?"

2016. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
0%

Ez most komoly kérdés, egy Audi-t egy Alfa-hoz hasonlítani?


Igen megéri a 2x annyit, és még nagyon jószívű a piac, hogy csak ilyen alacsony a szorzó!


Alfa Romeo-t azok vesznek akik menthetetlen fanatikusok, mindenki más mint a mérgezett egér kerüli a márkát, nem is tudom így hirtelen tudnék e rosszabb autómárkát mondani az Alfa Romeo-nál, szerintem nem.


Az Alfa Romeo-ban egy pozitívum van a gyönyörű forma, és kb itt ki is fújt, az Audi azon kívül, hogy szép, egy mérnöki csoda is.

2016. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkozz el, hogy az Alfa miért kerül fele annyiba, és ne úgy gondolkozz, hogy miért kerül az Audi 2x annyiba.
2016. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Koaxk Ábel, te egy nagytudású ember lehetsz... Szerintem életedben nem ültél még Alfa-ban, de nem lényeg, megy a hallás utáni eszmecsere, ez a lényeg idehaza.
2016. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

"Koaxk Ábel, te egy nagytudású ember lehetsz... Szerintem életedben nem ültél még Alfa-ban, de nem lényeg, megy a hallás utáni eszmecsere, ez a lényeg idehaza."


Elnézést, hogy megbántottam az érzékeny lelked!

Hál istennek, hogy te megmondtad a tutit!

2016. febr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!