Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Egy külföldi munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy külföldi munka megér annyit, hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Barátnőmet 4 hónapja ismerem , viszont a napokban kaptam egy olyan lehetőséget hogy külföldön szerencsét próbálhatnék. Még szállást is biztosítanak. Bnőmnek a napokban felhoztam ezt a témát hogy mit szólna hozzá ha kimennék és mikor már saját lábra állok kb 2-3 hónap, majd azután kihívnám és velem lakhatna.


Ő csak annyit mondott nekem erre hogy ő ezt nem bírná és akkor legyen inkább vége :( ha már tényleg úgy alakulna, viszont nagyon szeret. Akkor most hogy is van ez ? Mert én ha valakit tiszta szívből szeretek várok rá. Döntésképtelen vagyok. Valaki járt már hasonló cípőben ?

Mit tegyek ? nem akarom elveszíteni


2014. jan. 5. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, 4 hónapja vagytok együtt. Hülye lennél emiatt kihagyni egy ilyen lehetőséget, és ugyanígy a 4 hónap miatt hülye lenne ő is 3 hónapot várni..Az majdnem ugyanannyi idő mint amit eddig együtt voltatok.
2014. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ő nem akar téged annyira, mint te őt, úgy látszik. Vagy csak nem akarja hátrahagyni a családját és barátait.
2014. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg szeret, ugyanakkor az a 4 hónap nem egy hosszú idő, szóval szerintem inkább ez az ami miatt nem akar ilyesmibe belemenni.

Én most élnék azzal az elcsépelt közhellyel, hogy hallgass a szívedre. :D Mindenesetre én elfogadnám, hisz ki tudja mikor lesz még egy ilyen lehetősége az embernek.

2014. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Nehogy elszalaszd életed lehetőségét. Mivan, ha nem mész ki, és 2 hét után szakítotok? Hát az nem lenne szerencsés.
2014. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha akarsz menj!
2014. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos,hogy az a csaj nagyon szeretne téged :/
2014. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj. Most még, ha szakítotok is, 2-3 hónapot nehogy már ne bírjon ki valaki új pasi nélkül... Ha pedig kibír akkor visszajössz és megbeszélitek, hogy folytassátok ott ahol abbahagytátok és ennyi. 4 hónap nem sok de nem is annyira kevés egy kapcsolatban.
2014. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
fordított helyzetben én pl várnék rá. Igaz lehet hogy csak én vagyok ilyen hűséges eszement, de az ösztönözne hogy igenis várok rá mert közösen akarom vele építeni a jövőt és ha áldozatot kell hozni ami a távolság lenne akkor bevállalom.
2014. jan. 5. 12:32
 9/14 anonim ***** válasza:
én nem hagynám ki a lehetőséget... vannak párok akik 4 vagy több év után szakitanak, az a 4 hónap az nem sok, a tinik is kihúzzák addig
2014. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
megérne annyit igen.
2014. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!