Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyikkel járok...

Szerintetek melyikkel járok jobban? Opel Astra F, vagy egy 95-99-es Suzuki Swift.

Figyelt kérdés
Első kocsi lenne. és a cél hogy olcsó legyen fenntartani,meg ne egyen sokat, olcsó alkatrészek stb. De ha már veszek akkor normálisat akarok. Mert halottam dolgokat, hogy a Swift nem annyira biztonságos. De főleg városban ide-oda szaladgálásra használnám. Max. 400000 Ft van rá.
2010. márc. 29. 18:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
400ezerért már tudsz venni egy jóféle idősebb F astrát, azzal nem lesz szinte semmi bajod.
2010. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is F Astrát javaslom, nekem is az van és azért egy kategóriával feljebb van, mint a régi Swiftek.
2010. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem egy Swifttel jobban jársz mert sokkal "igénytelenebb" mint egy Astra (értem ezalatt hogy, nem kell állandóan szerelőhöz hordanod).

A suzukik kb 4-6 liter között eljárnak az Astrák pedig nyugodtan bepuszilják a 7-9 litert is!

Szerintem felesleges belemenni abba hogy melyik a biztonságosabb mert abban úgyis az Opel nyerne, dehát ésszel kell közlekedni és semmi gáz nem lesz!

Ha a Suzukiban elromlik valami alkatrész rengeteg van hozzá, a bontók tele vannak alkatrésszel és nevetségesen olcsók!

Ja és próbálj kifogni egy szedán Swiftet mert azoknak még a formája is elég tűrhető és praktikusabb!

2010. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

19:10:


Ne menyjünk bele a biztonságba? Mi van ha minden szebályt betartva közlekedsz óvatosan 50-el lakott tarületen belül, jön egy részeg félig beszívott bmw-s ( vagy akármi más felsőbb kateg. ) 91-100-al mert neki így tetszik, és frontálisan ütköztök? Melyikben van több esélyed túlélni? Egy opelben vagy egy suzukiban? És te nem tehetsz semmiről mert minden szabályt betartottál és óvatosan vezettél.

2010. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Suzukit semmiképpen!!! Aki egyzser megvesz egy suzukit örökre az marad neki mert nem tudja eladni csak cserélni és azt is csak suzukira :D:D:D Nekem volt Swiftem amikor kijött a sedan és szériahibásak :S a féltengely 30.000km nél szétmegy, nem beszélve aról hogy egy fapados autó, lentülsz az aszfalton. volt f astrám is és azzal nagyon meg voltam elégedve pedig 60.000km el vettem 1 évesen és 170.000 km-t belehajtottam és anniy baj volt vele hogy elromlott az elektromos ablak, de az ezért mert nem gyári volt :D én 6-7 literrel elmentem, 1.6 benzines.
2010. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
opelhez sem drága az alkatrész + nem eszik az olyan sokat, ha finoman hajtod...
2010. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki 7 liter alatt nem áll meg, és az Opelhoz is van bőven alkatrész mert minden 2. autó F astra, de én 3as golfot vennék
2010. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

f astra.Én 120000km tettem bele,így van benne 275000km.

Pöccre indul.Haveromat ma elvittem egy körre,ő is ilyet vesz.1tonna,olcsó alkatrész,stabil az útfekvése se1.4 82le és nem eszik többet 7liternél télen se.Igaz az alap 60le kevés a kasztnihoz.Nézd meg a küszöböt+a benzintankbeöntőnél ne rohadjon(tipushiba).

A suzukiban 100000km ig van a számláló.Vajon miért?

2010. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
27%

19:16

Sem az astrában sem a swiftben nem valószínű hogy túléled, és ha így állsz az autóvásárláshoz akkor járj kamazzal. Szerintem swift, nekem volt és imádtam, nagyon keveset kellett rá költeni és el is tudtam adni mikor úgy éreztem ideje továbblépni. Viszont 1. autónak szerintem jó választás.

2010. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
igaz az utolsó amit írt arról hogy 1. autónak jó, mert kicsi és jól lehet parkolni, meghúzod észre sem veszik a másik autón mert a suzukinak leszakad mindene :) Ja és III Golfot is vehetsz mert az is megbízható, de az olyan VWket amit 2001 től gyártottak nagyívből kerüld el mert egy roncs!!! :S a Neve adja el őket nem a régi megszokott minősége :S
2010. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!