Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő sofőr vagyok, milyen...

Csaknoriszka31 kérdése:

Kezdő sofőr vagyok, milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan autót keresek ami könnyen fenntartható, és 2001- es évnél nem régebbi, max 2000 euróm van rá.

2016. febr. 7. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél mely megfelel ezen kritériumoknak,és tetszik is.
2016. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi van akkor ha 2000-es vagy 1999-es? Darabokra hullik amint beleülsz? Állapotot vegyél. Vegyél F Astrát, ennyiből találni olyan klímásat, elektromos ablakost ami nincs szétrohadva.
2016. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért akarok 2001 utáni kocsit, mert arra a biztosítás olcsóbb, legalábbis itt Romániában. :) De kösz az ajánlatokat.
2016. febr. 7. 10:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyet tudok ajánlani: ne azt nézd, hogy kezdő vagy, és akkor valami lepukkant autót kell venni. Egy rendes, jó állapotú autót kell venni, mintha már 10-dik autód lenne, a friss jogsisok sem mennek minden nap neki valaminek.

Kicsit kevés a pénz, az a gond, ebből csak valamilyen benzines kisautó jön ki.

2016. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szerintetek ezt az autót megérné megvenni, vagy inkább a renaultokat hagyjam?

[link]

2016. febr. 7. 11:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt senki nem tudja hogy romániában milyen áron vannak az autók, mi számít drágának, mi a jó vétel.

A Renault nem lehet rossz. 1850 euró most 580-590 ezer forint, ennyi pénzért szerintem egy ilyen autó jó vétel ha működik rajta minden és nincs komolyabb baja.

2016. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Laguna generáció híresen rossz, a következő széria viszont ajánlható.

Én nézegetnék G Astrákat is.

2016. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy kezdő vezető vagy, könnyen fenntartható autót szeretnél, s belinkelsz egy nagy mérető dízelmotoros autót.

Semmi bajom a Renaulttal, de a Laguna nem nagy a takarékossághoz?

A dízelre is azt tudom mondani, hogy akkor érdemes dízelben gondolkozni, ha annak ki tudod használni az előnyeit, sokat, és hosszú utakra mész vele, városi autónak kevésbé praktikus.

Ne csak a fogyasztási adatokat vedd figyelembe, kalkulálj az adó összegével, illetve azt sem árt számításba venni, hogy egy dízel javítása sokkal többe kerülhet, mint egy benzines autóé, vásárlás előtt nagyon meg kell nézni az állapotot, egy "kifutott" dízelre irdatlan összegeket rá lehet költeni, igaz utána 300ezer kilométert ismét lefuthat gond nélkül.

Kezdő vezetőnek inkább egy közepes méretű benzinest ajánlanék, de az igények ismerete nélkül ez is nehéz.

Renault Megan? - ha Renault-ot szeretnél.

A Lagunánál nekem még a Scenic is szimpatikusabb.

2016. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A Fiat Braváról kinek mi a véleménye? [link]
2016. febr. 7. 12:25
 10/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy nem írtam a kérdéshez, hogy milyen környékre kellene nekem az autó, nem nagyváros közelében élek, tehát valami olyat keresek ami esetleg ide is megfelel, gondolkodtam ford fiestán, vagy valamilyen fiáton. [link]
2016. febr. 7. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!