Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy nevezik az olyan fajta...

Rosemary11 kérdése:

Hogy nevezik az olyan fajta autókat amiknek a márkajelük úgy kijön, vagyis ha 4D-s? Mint például mercedeseknél, hogy kell keresni olyan mercit aminek kijön a karikája és le lehet törni nem pedig csak igy rajta van mint egy audinál vagy bmwnél.

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyén kérdezem de pont ezt kérdezem hogy hogyan lehet olyan jaguárt találni aminek kiugró a jele,mert ugyebár nem tudok ugy találni olyat ha azt irom be a keresőbe hogy ,,eladó kijövő jelű jaguár ár" meg azt se hogy 4D márkajelű.Erre lennék kiváncsi hogy hogyan nevezik az ilyen jelű kocsikat.

2016. febr. 7. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem inkább ne akard letörni róla, mert ha éppen arra járok véletlenül, és meglátom hogy letörsz egyet, akkor én meg a karodat fogom letörni.
2016. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most hogy jön ide hogy letöröm???Nem akarom letörni!!Csak olyan kocsit keresek aminek olyan a jele amit ha jönne egy hülyegyerek aki letudná törni!Most komolyan tök hosszu szoveget lerírok erre annyi jön le hogy letörni???Szövegértésed hol hagytad??
2016. febr. 7. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaguar X Type

[link]

Volga M21

[link]

2016. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja értem köszönöm!Szóval nem mindegyik fajtánál lehet kijövő jel.Köszi!
2016. febr. 7. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Én eddig a 4. dimenziót baromi nehezen tudtam elképzelni (lehet rosszul is képzeltem), de ezek után sokkal könnyebb elképzelni, milyen is lehet. Elég csak egy Mercit vagy Jaguart megnéznem :D
2016. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:

Szép tőled, hogy beismered: "hülyén kérdezel".

Képzeld, ha mi mondanánk........... ;)

2016. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezeket az -orra szerelt- márkajeleket egyes országokban(úgy tudom nálunk is) biztonsági szempontok tiltják, mert gyalogos elütés esetén csúnya sérülést tudnak okozni.

A Mercedes csillag is azért rugós megoldású, hogy baleset esetén elhajolni tudjon.

A Rolls Roycenál meg besüllyed az orrba. A videón 3:20-nál:

https://www.youtube.com/watch?v=HuPi8aRYv5Q

2016. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ez a 4 dimenzió, nézz utána. Azért kicsit megnyugtatlak, megértettem a kérdést elolvasva, hogy mire is gondolsz.
2016. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!