Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 1.4HDI 2005...

Peugeot 206 1.4HDI 2005 üzemanyag szintjelző hiba? , , bővebben lent

Figyelt kérdés
Az volna a gondom, hogy kicsivel több mint félig volt a üzemanyagtartály lementem vele kb 60-70km-t megaltam egy parkoloban madj 10-15 perc mulva mikor újra menni készültem, arra lettem figyelmes,hogy nem félig van az üzemanyag szintjelzőn az üzemanyag hanem full telin, majd ugy 100Km utan nagyon nagyon kicsit mozdult lefelé ha jól láttam de mikor leállítom a kocsit akkro 0-ra lemegy es amikor gyújtasnál,beinditasnal meg felmegy megint telire azaz kicsivel lejebb mivel emlitettem h valamenyit lefele elmozdult mar (gondolom akkor ott a szintjelzo motorral hiba nem lehet) de akkor mi ez ?

2016. febr. 7. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
az óracsoportban a mutatókat kis villanymotorok mozgatják, ezek szoktak tönkremenni benne.
2016. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!