Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferrari 360 Modena-t szervizel...

Ferrari 360 Modena-t szervizelnek itthon is vagy ki kell vinni Bécsbe?

Figyelt kérdés
Az előző tulaja oda hordta. De van olyan szerviz ami foglalkozik itthon ilyen kocsival, vagy ki kell vinni?

2016. febr. 7. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom akinek annyi pénze van,hogy egy ilyen kocsira szert tesz, annak minimum van annyi kapcsolata,hogy ne itt kelljen megkérdeznie :)
2016. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ismerősök között mindenki német kocsikkal mászkál.

Egy két szervizt megnéztem, ahova ők hordják a kocsikat, ott nem vállalnak ilyet.

Ezért kérdeztem egy ilyen témával foglalkozó oldalon.

2016. febr. 7. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell Bécsbe vinni, pesten is van Ferrari szalon és szerviz már jónéhány éve:

[link]

2016. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah, reális, hogy valaki Ferrarit vesz és itt érdeklődi meg, hogy hol a szervíz... :D Főleg hogy jobb esetben egy gombnyomás lenne hívni a elgközelebbi szervízt, csak ugye ezt kifelejtettük a képletből.. :D
2016. febr. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem jön be a "gugli", akkor persze ez a legjobb oldal egy komoly ferrari tulaj számára, mert sok, itthon szervizeltető ferrari tulaj várta már a kérdését.


De a vicc kedvéért:

[link]


[link]

2016. febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Az egyik legolcsóbb Ferrari. Miért ne lehetne neki? 14-15M-ért már lehet venni. Van aki ennyiért Audit vesz.
2016. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, pontozzatok be, nekem volt 3 is. Igaz mindhárom az olcsó kategória. A 348-as TS jelenleg eladó valamelyik hazai kereskedőnél, nem tudom hova került végül. Van még egy 348-as TB-m, meg egy 512 TR (Testarossa). 5 éve vannak nálam, örökségből vettem őket. Nem használom, szigorúan befektetés. Egy év alatt kb. 1M Ft-tal megy fel az áruk. Melyik bank fizet ekkora kamatot? :) Persze jó néha lemenni és beülni, de nem az én világom. Imádom a Ferrarikat de ismerem magamat, ezekkel a régi elektronika mentes gépeket hamar összetörném...

Na most lehet lepontozni... :)

2016. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pesten 13. kerületben van szerviz.
2016. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!