Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 ütemű robogókat miért nem...

4 ütemű robogókat miért nem tunindolnak pl 60 ccmre? B kérdés, a felömlők száma ott nem számit?

Figyelt kérdés
mert ügye nem magas a végsebessége, de azzal a +10 köbcentiből ha egy +10-15 km/h-t ki lehetne varázsolni számomra tökéletes lenne a végsebessége

2016. febr. 7. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert 4 ütemű. Sokkal összetettebb, nem olyan egyszerű tuningolni mint a 2 üteműt. Anyagilag és amúgy sem éri meg. Ráadásul egy tuningolt 4 üteműt otthagy a full gyári 50-es 2T. 50-es robogóból csak 2T szabadna gyártani.
2016. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért ilyen alap dolgokkal nem ártana tisztában lenni,hogy a 4T-ben nincs felömlő,meg nem a +10köbcentitől fog a motor +10/15-el gyorsabban menni!
2016. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy 125-ös 4T megy kábé úgy,mint egy 50-es 2T

Ezzel mindent elmondtam azthiszem

2016. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

GY6 meg kínai blokkokra van 90es hengerszett is zsebpénzért. De a legdrágább is zsebpénzért van.

kínai blokkos: rieju toreo is. ha ahhoz hasonló a légszűrőd akkor a tied is az és tudsz rá rendelni olcsón cuccokat.

2016. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és egy kínai mennyire megbízható? egy japán vagy egy simsonféléhez képest?
2016. febr. 8. 07:19
 6/12 anonim ***** válasza:

A Simsonhoz képest egy műszaki remek. Egy japánhoz képest nyilván kevésbé. Viszont 1/4-ed annyiba kerül. A japán meg nem 4x tartósabb.


Nekem 11e km-t ment a keeway kínai csodám csak tanklással mikor először hozzá kellett nyúlni (olajat leszámítva). Az sem volt komoly hiba.


A 4Tk-hez 80/90-es hengerszetteket lehet venni szotyiért. Ezzel sem lesz seggrakéta de már közlekedni bőven elég városban és hihetetlenül keveset fogyaszt.

2016. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

"A Simsonhoz képest egy műszaki remek."


Ember-te gondolkozol is néha?

Futár vagyok,3 kínai remekmű szart be alattam,6-7000 km után elmegy az ereje,beszarik az önindító,csörög mint egy malacpersely,világítás megszűnik fogyasztása 5 fölé ugrik stb stb...

Ezzel szemben a Simson 40 éve bírja a strapát-már ha nem egy báznarekettyei parasztgyerek kezére kerül a szántóföldön-

-Kérdező,sírva kérlek kínaiból semmit!! Megtévesztő hogy külalakra tűrhető,némi jóindulattal még szépnek is nevezhető de pont olyan mint bármi más. Akár ruha,akár karóra. Hónapok alatt tönkremegy.

2016. febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hajjajj megjött a simson-fan akinek termeli a vas a benzint 90-es átlaggal és a nagyapja cserélt rajta utoljára alkatrészt, azóta megy, mint a safhauzen....
2016. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy nem tuningolják?

Nekem volt egy Rieju Toreo, 70-es hengert tett rá az alőző tulaj. Így egész jól ment, meg végre majdnem megfutotta a 80-at.

Egy probléma volt csak, az önindító nehezen tudta beindítani, ha meg be akartam rúgni(mármint a robogót), akkor mindig eltört valami...vagy a berugókar, vagy a tengely, vagy a fogasív...

2016. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a kinais válaszokra számítottam, de azért adtam neki egy esélyt:D köszönöm a válaszokat :)
2016. febr. 10. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!