Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

3-6 millió forint

Maximum 4-5 éves

Főleg városban, de havonta 2-3-szor nagyobb út (50-200km)

A mindennapokban egyedül használnám, de havonta utaznék 3-4 emberrel a kocsiban



2016. febr. 8. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nos, én valami olyan autót keresnék elsőkörben aminek jó a fogyasztása városban is (TDi, TFSi motor), viszonylag új, nem túl nagy viszont belülről tágas, jól felszerelt.

Én Volkswagent ajánlanék, pl: egy 2-3 éves Volkswagen Gold VII 1.6, 2.0 TDI v. Variant (de nem rossz a TSi sem)

2016. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
ismét egy kamu kérdés.ennyiért már vadi új suzuki vitarát vehetsz,de mint tudod a suzuki az nem autó.igazad van, inkább vegyél ennyiért egy 200E Km. t futott bömöst vagy audit,aztán havonta esik majd szét rajta valami.
2016. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel ennyi pénzből újat?

Én Yarist vennék.

2016. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akár újat is, de 6 millióért nem egy kis Toyota Yarist kell venni...
2016. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mercedes C-Osztály vagy E-Osztály :)
2016. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy megkímélt használt Skoda Octaviát, az mindenre jó, nem feltétlenül kell dízel, még egy 1.4-es benzinessel is el lehet közlekedni azon körülmények között amiket leírtál.
2016. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Peugeot 308, 308 SW - ezekről mi a véleményetek? Újban.

2016. febr. 8. 21:35
 8/10 A kérdező kommentje:
A városban napi 50-60 kilométert is mennék vele. Plusz ugye a hosszabb utak... Szerintem valami olyan kocsi lenne a jó, ami bírja a gyűrődést... Egyébként új Seat, Mazda valami? Tudtok? Vagy még esetleg Kia.
2016. febr. 8. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
KIa ceed, kia sorendo, hyundai i 30, én ilyen irányban nézelődnék, nagyon extrás autót kapsz ennyiért, esetleg kia optima, hyundai i40, utóbbiak magasabb kategóriák picit. Már csak a garancia miatt is. Peugeot-ot nem vennék, az elektronikájuk miatt. Ennyi pénzért nagy választék van, gondolkozhatsz toyotaba, mazdaba, vw-be , én a bmw-t, mercit ennyi pénzért nem vennék, mert ez nem elég hozzá, hogy egy újat vegyél, akkor már egy full extrás koreai újonnan.
2016. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Új Mazda 3 benzines motorral. Életed végéig kiszolgál!

Vagy ha környezettudatos vagy, akkor egy pár éves Prius.

2016. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!