Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legdrágább személyautó?

Melyik a legdrágább személyautó?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Állítólag a Koenigsegg CCXR
2016. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most találtam egy másik listát, azon a Lamborghini Veneno.
2016. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Hát hogy a legdrágább e azt nem tudom de aligha tudná valami überelni.

Rolls-Royce Wraith a maga 110 millió Ft-jával. :D

2016. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Specktrum TV-n egy pár évvel ezelőtti adásban azt mondták, hogy valami Maybach, de még életemben nem is hallottam arról a márkáról.
2016. febr. 8. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Amit elsőre írtam, az 400 millió, a Lambo pedig 1 milliárd. Szóval a tipped nem jó. Ahol néztem őket, a 10-es listán mind több a te tippednél.


[link]

[link]

2016. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Maybach a Mercedes saját márkája, a Rolls-Royce ellen szerették volna ( Ez utóbbi meg a BMW tulajdona ) csak relative befürödtek vele, így nem igazán futkároz sok Maybach.


Amúgy amit így hirtelen tudok az a LaFerrari 1.150.000 font ami átszámítva olyan 460misi.


De ez közel sincs az igen drága dolgokhoz képest. Nem tudom, például ezeket is hogy hozták össze:


[link]


[link]



Bár aztán alap igazság, hogy minél ritkább valami, vagy épp nem készül belőle több, akkor már akár az eredeti áránál többért is elmehet, most a napokban volt több autós portálon is hír, hogy egy Ferrarit majdnem 10 milliárdért adtak el...


[link]


Ha viszont a " klasszikus " autók között keresgélünk, mármint nem a vad sportkocsikat is belevéve, akkor valószínű valami Rolls-Royce lenne a legdrágább, persze úgy, hogy telepakolva mindenféle egyedi dologgal.

2016. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van egy haveromnak egy eladó Zsigulija, szerintem az.
2016. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De komolyra fordítva a szót:

[link]


Nem az új autók a legdrágábbak.

2016. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Régebben volt fent egy Rolls royce mobile.de -n ami második nikolaus orosz cáré volt, azt 5,5 millió euróért hirdeték azt hiszem 1914-es volt. Egyébként lambok ,ferrarik vannak jó páran 2 millió eur felett, egyébként rémlik még egy arab olaj milliárdos akinek a kocsijának a fényezése aranyból és gyémántból volt, meg belül is, valószínű az még az 5,5 millió eurónál is tobb volt. De nézzetek utána a ferrari 250 GTo-nak szerintem az viszi a prímet, mert sorozatba készült és nem egyedi gyártas. 35 millió dollárért kelt el egy.
2016. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha viszont a " klasszikus " autók között keresgélünk, mármint nem a vad sportkocsikat is belevéve, akkor valószínű valami Rolls-Royce lenne a legdrágább, persze úgy, hogy telepakolva mindenféle egyedi dologgal."


Igen, ezért írtam ezt. Nem néztem semmilyen listát és olyan autókból indultam ki amit még azért meg tud venni egy jól menő vállalkozó, ha nagyon tetszik neki. :D 900 millióssal csak a világsztárok járnak. :D

2016. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!