Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le az autóm menet...

Miért áll le az autóm menet közben?

Figyelt kérdés
1.8 benzines 3golfról lenne szó. Ma motorkódú. Beindìtom és 5mp mulva el kezd ingadozik az alapjárata. Volt nem is egyszer olyan is hogy menetközben leállt illetve kanyarodás közben is. Mit kellene cserélnem benne. Vettem bele új gyertyákat, elosztó fedél lett rajta cserélve, és rotor.

2016. febr. 10. 13:37
 1/5 csaknoriszka31 válasza:
Talán az üzemanyag pompa a hibás, szerintem azt megnézetheted.
2016. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
Légmennyiség-mérő gond is lehet. Na az nem olcsó játék.
2016. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés lesz . de milyen elektronika szabályozza a gyujtást, az alapjáratot?? Végül is mozgadtunk mindent és helyre jött valamelyik "madzag" elmozgatásával 10perc után indìtottam ugyan az a dadogás...
2016. febr. 10. 14:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Beindúl az autó 4hengerrel, azután csak 3megy. A benzinnrendszerrel nem lehet a probléma mert a kicsike benzin gázos és gázzal is ugyan ezt csinálja.
2016. febr. 10. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a lambda szondát
2016. febr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!