Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olcsó, automata váltós...

Milyen olcsó, automata váltós használt autókat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Már írtam ezzel kapcsolatban egyet, de az lehet túl elrugaszkodott volt és abban szeretném kérni a segítségedet, hogy mi a legolcsóbb, de még biztonságos kategória ahhoz, hogy egy automata sebváltós autót tudjak venni a feleségemnek?


Feleségemnek kerese, gGyerek születése miatt otthon élne és onnan kell eljutnia A-ból B-be. Hetente néhányszor lenne használva, akkor is csak 10-20km-re. A legfontosabb igény az olcsón fenntarthatóság és megbízhatóság és ezt mind az automata sebváltó függvényében :)

(tehát nem kell se vezetési élmény, se kényelem, tényleg az A-ból B-be jutás a legfontosabb). Nem tudom mennyire kergetünk ezzel álmot, de jó lenne megtudni, mi az a legolcsóbb árkategória, amiben ezt már meglehet kapni.



2016. febr. 10. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Twingo
2016. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a régebbi Saab -okat nezegess.
2016. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olcsó, megbízható automatából is a Suzuki.

Swift, Wagon R, Ignis is készült automata váltóval.

Természetesen nézhetsz más márkát is, de lehetőleg "sima" nyomatékváltós autót keress, ne robotizált váltója legyen.

2016. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Robotizáltat ne.
2016. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hármasnál a pont.
2016. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok nem vagyok képes megtanulni manuálisat vezetni megértem a problémád. Amit ajánlok az a Suzuki (régi) Swift akár 1.0 akár 1.3 ferdehátú vagy akár sedan 1.6-os is ( csak abból egy*egy szokott lenni és gyakorlatilag 1 nap alatt eladják (mivel 1.6-os automata a legkirályabb régi Swift)) arra számíts, hogy 40.000 ezer forint a váltoolaj csere olyan 2 évente ( müszaki elött ajánlatos szerintem)
2016. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell a váltóban kétévente olajat cserélni. A gépkönyv szerint 160 e mérföld a normál csereperiódus.
2016. febr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!