Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az ami miatt a futóműves...

Mi az ami miatt a futóműves nem állítja/nem tudja beállítani a futóművet?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy a kormányösszekötő gömbfejek rosszak, mindenképpen cserélem.

Hogy van e más ami rossz nem tudom, de ezért érdekelne,hogy érdemes e még valamit cserélni, hogy ne ott derüljön ki,hogy ő ezt nem tudja ilyen állapotoban beállítani?


2016. febr. 10. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

-de gyogyó kérdés,

-hát vidd el egy normális szerelőhöz,azt az mindent elmond ,de mi nem láttuk a te autódat.....

2016. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig pont azt akartam,hogy valami magadfajta gyökér ránézzem az autómra, vagy legalább kitaláljon valamit.

Írok egy példamondatot, mert látom,hogy nagyon alacsonyan van az IQ.


Példa:

Ha a gömbfejek rosszak, cseréltesd ki őket, mert addig nem fogja beállítani a futóműves.


Túl bonyolult lett volna?


Mivel nem írtam oda,hogy az az autó eleje le van szakadva, értelemszerűen általános az állapota, tehát nem kell szélsőségeket kitalálni, csupán egy általános választ keresnék, ami alapján megnézhetem, még mi rossz.

Tudod, ha azt mondom,hogy nem indul az autó, nem azt kell írni,hogy nézz bele a csomagtartóba, hátha ott van a gond.

Szóval nem hinném,hogy olyan nehezet kérdeztem...

2016. febr. 10. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
-tényleg gyogyó a kérdés,hisz még csak az se derül ki belőle,hogy pl milyen kisteherautó,és mennyi km van benne ...esetleg ezeket már nekünk kell kitalálni e
2016. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Melyik az az autó, ami az egyikben van ,és a másikban nincs, és fontos a futóműállítás szempontjából?

Ezért nem értem miért fontos a típus...nem az.

Kisteherautó?Autók motorok kategóriában vagyunk.


Ha nem értesz az autókhoz ne ide irkálj, a kötekedésre meg úgy is csak negatívat adnak.

2016. febr. 10. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvittem futóműveshez.

Megnézte, megrángatta.

Azt mondta hogy jobb kerékcsapágy és komrányösszekötő gömbfej, bal lengőkar gömbfej.

Kotyog, lóg, cseréltessem ki, mert addig nem tudja és nem is akarja beállítani.

Megcsináltattam, visszavittem, beállította, ennyi volt...

az első vizsgálatért nem kért pénzt.

2016. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kb. ilyen választ vártam4
2016. febr. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!