Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlnátok?

Milyen autót ajánlnátok?

Figyelt kérdés
5-600 000 Ft-ért szeretnék használt autót venni. Olyat amiben 5 ember ha nem is kényelmesen de azért elfér, nem túl nagy fogyasztás, és azért ne menjen rá a gatyám, ha javítani kell. Tudom autót nem km-re veszünk, de most rájöttem, hogy tanácstalan vagyok mert ugyanarra a típusra 62 000 illetve 420 000 km szinte azonos áron azonos korú autónál. Az első visszatekert a második meg már nagyon sok. Tippek, hogy hogyan érdemes szűrni ezeket már a keresésnél? Válaszokat előre is köszönöm.
2016. febr. 11. 20:42
 1/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én ebben az ár kategóriában az alábbiak közül nézelődnék:


VW Polo, VW Golf, Seat Ibiza, Seat Cordoba, Skoda Fabia


vagy valami értelmesebb japán vagy koreai kocsi.


Esetleg még valami olcsóbb Opel Astra, vagy Suzuki Swift ezek is jók, de rém unalmas autók még a Skoda Fabia-hoz képest is.

2016. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Opel Astra
2016. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ugyanolyan árban vannak, akkor a 62 ezreset be lehet szorozni 6-al és nagyjából ugyanott lehetnek valós km-ben. Az igazán keveset futottak árai a sokat futottakénak többszörösét teszik ki.

A 62 ezresnek millió forint felett kellene lennie, ha valós lenne.

De nyilván nem az, ezért is kerül ugyanannyiba, mint a többet mutató társa. A kereskedők azért tekerik vissza, mert még ha a vevő tudja is, hogy visszatekert, de mégis hamarabb veszi meg azt, ami 62 ezret mutat, mint ami 420 ezret.

Nem is érdemes foglalkozni a km órával ebben az árkategóriában.

Az állapotot kell figyelembe venni.

Egy jó szerelővel át kell nézetni azokat, amelyek jónak tűnnek. Így érdemes szűrni. A 420 ezer kilométeres is lehet jó pár évre.

2016. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

F Astra. Van klímás elektromos ablakos 400 körül jó állapotban. A sedanban el lehet férni rendesen.

Fenntartása filléres és megbízható is.

2016. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pirosat
2016. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!