Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri ez a...

Szerintetek megéri ez a Suzuki Swift? Első autó vásárlása előtt állok.

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 13. 09:36
 1/6 Tomcatters ***** válasza:
Szerintem megéri,mert jó kis autók .... még próbálj meg alkudni belőle ... használt autó vásárlásnáluhymond "kötelező" Talán beke is megy a tulaj :)
2016. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Dupla motorral igen!
2016. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 veterán vas ***** válasza:

Ilyet használok 10 éve, maximálisan elégedett vagyok vele.

Igazi szaladgálós kisautó, könnyű vele közlekedni, és minimális szervizigénye.

Csak ajánlani tudom. ;)

2016. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg leszel csomagtartó nélkül, akkor jó választás. Egyébként vigyázni kell a vezetésével, mert túlzott biztonságérzetet nyújt, és ingerel a dinamikus vezetésre, hogy úgy mondjam...ilyen kis méregzsákok ezek a kettesstiftek.
2016. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni? Rohangátornak kitűnő választás, de mondjuk családi autónak karcsú.
2016. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B.Szabolcs ***** válasza:

Nekem van egy 96-os és egy 2003-as 1.3-as swift.Nem spórolok a szervízen ennyi!Fogyasztása csúcson 5,5l és mindig megy!Elégedetlen Suzis nagyon kevés! A céges egy ezres swift és baromi jó az is! Azzal hogy Suzukid van sok barom útjába kerülsz!Vételkor figyelj a kasztnira mert sok már a szétrohadt vas! Bírd a barmokat ne vezess idegből miattuk!Tudd hogy azért csak törékeny bár egy tapasztalatom van frontálban de az ellenfél csúnyábban járt!A Sedan elég nagy puttonyos,de 16V-vel nyuggerebb mint az 1.3 vagy 1.0! Ez utóbbiak tényleg méregzsákok de az 1.0-s sokakat gyaláz pörgésével. Kissé fapadosnak tűnő de talán annyit a kényelemről hogy ha egy nem kiült ülésű van alattad és három pisimegállóval elmész egyszerre 800km-t nem fáj a hátad sem a farod meglepő módon! Szóval ha egy olyan autó kell ami keveset kér és megbízható és nem hagy cserben (ja és nem okád füstöt gáznál sem!!!) akkor ez jó neked!! Tesco olajat vegyék a többiek te pedig sosem fogod megismerni ki a szerelőd!! 😄

Vétel után kötelező szemle teljes elvégzése vezérműszíjjal vízpumpával ...stb de egy 100-asból full generál megoldható! Mások ezt egy kormánykapcsolóért kellene adják de inkább az utángyártott szarra költenek ami zsákbamacsaka! Neked nem lesznek gondjaid!!Jó utat!!

2016. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!