Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift magas alapjarat...

Suzuki Swift magas alapjarat mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Üdv. Van egy régi (93)-as swiften és tegnap azt tapasztaltam higy egyik indításról a másikra észrevettem hogy lámpánál állva 1500as alapjáraton van a motor és elkezd forrni a víz de menet közben nagyjából visszahűti. Fűtés hideget fúj és menet közben kicsit erőtlenebbnek éreztem. Szervízbe azért nem vittem még mert a suzuki alapból köztudottan egy igénytelen autó és a legtöbb dolgot otthon is lehet javítani, ezért gondoltam ezért először itt kérdezem meg.

értelmes válaszokat köszönöm.



2016. febr. 10. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Automata szivató van ebbe ugye? Nekem az a tippen hogy az

nem megy vissza "fennakad" forró motornál már sok az anyag pörög a motor!

2016. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van elég víz (fagyálló) a rendszerben? Ha már ilyen időben forr a víz, az nagyon nem jó, mi lesz akkor nyáron?
2016. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt írod, a fűtés hideget fúj. Ez azért van, mert hidegre van állítva, vagy azért, mert nincs fűtésed sem? Ez fontos!
2016. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
alapjárati motor, pillangószelep tisztítása is segíthet
2016. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hamar Zoltán válasza:
Tudtommal ezeken nincs alapjárati motor, az ISC szelep szabályozza, de az nagyon egyszerű szerkezet, nekem is ugyanez a gondom, ezer dolgot kicseréltem már, és nem javult meg. Nekem van fűtésem, és már nem forr a víz sem, csak a magas alapjárat idegesítő. Dús a keverékem valszeg, mert amikor belefújok féktisztítósprayvel, lefullad.
2016. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!