Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. 0 alapjárat...

Suzuki Swift 1. 0 alapjárat ingadozik akkumulátor csere után és elkezdett sokat fogyasztani. A check engine lámpa is felvillan, mi lehet a probléma? Hogy orvosolható?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 07:11
 1/5 Zebra3328 ***** válasza:
Használd az oldal keresőjét. De itt a válasz: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__690..
2016. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 50km-ert mentem már vele. De a check engine néha felvillan, nem értem milehet...
2016. febr. 14. 13:14
 3/5 anonim válasza:
Hello! Remélem tudok segíten! 1. Akkusaru levesz, vársz két percet. 2.Vissza rak rendesen ráhúz. 3. Gyújtás ráad nem indít csak égjenek a visszajelzők 3-szor megismétel 15 másodpercenként (pillangószelep betanulja az alaphelyzetet)4.Indítás, Gázpedált nem nyomkod se előtte se közben, járat alapon 2-3 perc, világítást bekapcsol járat tovább alapon 2-3 perc 5. Ennyi
2016. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az 1-es pontban leírt idő lehet hosszabb is hogy biztos elfelejtse a motorvezérlő a rossz beállítást vagy be nem állítást! De általában hamar felejt áram hiányában.
2016. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olvastam egy hasonló megoldást, megpróbáltam, nem segített. Probáljam így is?
2016. febr. 15. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!