Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 benzin vagy diesel?

Audi A6 benzin vagy diesel?

Figyelt kérdés
Találtam németországban egy Audi A6 S6-ot ami benzines. Gyakran használnám, évente többször hazamennék vele magyarba. Csak az nem tetszik, hogy benzines. Igen jó árban van, de nem tudom keressek-e inkább dieseleset. Szerintetek?

2016. febr. 14. 09:08
 1/5 Tomcatters ***** válasza:

Anno én is szemeztem az a6 al .. én mindenféleképpen benzinest vettem volna .. a sima a6 2.0 turbó benzineseket nézegettem 2006-2008 asokat 6-os kézi váltóval .. én nem szeretem az automatát,és a dieseles autókat :)

Ez az én magán véleményem nem azt mondom h nem jók a dieselek főleg a 3.0tdi automataval nagyobb ingazasokhoz :D

2016. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dizelesen nem spórolsz meg sokkal többet, ugyh. én benzinest vennék de te tudod
2016. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gatyádat megeszi a benzines...majd akkor tudod a helyes választást...csak akkor már picit késő lesz.
2016. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Audi S6-ot csak annak szabad venni, aki szereti az autókat, és törődik vele, stb, mert az S6 egy nagyon drága fenntartású autó. Ha neked az a bajod az S6-al, hogy benzines, akkor nagyon nem neked való. Úgyhogy maradj a dízelnél, egy 3.0 TDI-vel nem nagyon tudsz mellényúlni, de nem az olcsókat kell venni, amiben csillió km van.
2016. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy évente többször hazamennél vele magyarba. De a közte levő időben milyen távokra használnád? És azt tudod, ugye, hogy az adó baromi sok lesz rá németben? Javaslom, első körben vegyél valami hétköznapibb rohangátort.
2016. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!