Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi ertelme egy...

Szerintetek mi ertelme egy motornak, ha szinte soha nem hasznalja senki?

Figyelt kérdés
Kb 7 eve van egy hatalmas motorunk, se 1.000 km-t se jart vele apu, csak tartja a garazsba. Jelenleg 3an vagyunk jogsival(auto), viszont 1 kocsi van, es mindenki azzal akarna jarni, hiaba mondjuk neki, hogy adja el a motort, es inkabb vegyunk 1 kisebb kocsit nem hajlando, mert neki kell a motor. 1.500 euroert siman el tudna adni, megsem akarja.
2016. febr. 14. 14:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%

Lehet, hogy régi, nagy álma volt az a motor, nem?

Én nem erőltetném, hogy eladja, ha nagyon ragaszkodik hozzá.

2016. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
97%
Semmi közöd apád motorjához. Ha kocsi kell vegyél egyet magadnak, vagy járj úgy ahogy a jogsi előtt is.
2016. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

A ő motorja, lehet nem is feltétlenül azért kell neki, mert napi szinten akarja használni, lehet, hogy számára valami teljesen más értéket képvisel és azért nem akarja eladni.

Amúgy meg lehet tömegközlekedéssel is járni, szóval attól, mert van több embernek egy családban jogosítványa, az nem jelenti azt, hogy akkor mindenkinek autóval kell járnia, vagy mindenkinek lennie kéne autónak.

Amúgy meg nem tudom, hogy dolgozol-e vagy sem, ha igen, vagy majd ha fogsz, akkor vegyél egyet magadnak és gond letudva.:)

2016. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Azt Te is tudod hogy ma már egy roncs autót fillérekért lehet venni kis fogyasztással, amibe 3-4en is tudtok utazni. Ne a motor ára legyen a középpontban, gondolom azért nem is megy vele, mert csak díszként van ott. Esetleg ha van fiú a testvér, ösztönözni lehetne hogy csináljon jogosítványt hogy mehessen vele.
2016. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat erdekes, soha nem fogom megerteni, hogy azert miert kell tartani valamit, hogy evente 1x csinljon vele 1 kort a sarokig es utana betegye a garazsba...
2016. febr. 14. 15:37
 6/13 A kérdező kommentje:

Motorra csinaljon jogsit? Nem adja senkinek, mondtam en is, hogy csinalok ra jogsit, de nem adja senkinek...

3-4 en utazni lehet az autoban, de mindenki masfele menne... szoval erdekes lenne.

2016. febr. 14. 15:38
 7/13 A kérdező kommentje:
Amugy 2-es ne haragudj, de irto paraszt modon irsz... Gratulalok!
2016. febr. 14. 15:39
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ettől függetlenül igaza van.
2016. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

És kérdező ott, ahol senkinek nincs jogosítványa, ott szerinted hogy oldják meg? Tömegközlekedéssel.

Nekem pl. hiába van jogosítványom, hiába lenne autó, amivel dolgozni mehetnék, 25 km-re járok a lakóhelyemtől dolgozni, a bérletem 86 százalékát állják, autóra pedig nem adnak költségtérítést. Akkor szerinted mivel éri meg jobban? Ja, és bár tök rossz így, mégse halok bele, hogy busszal járok!

2016. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Mi a parasztság abban, hogy vegyél kocsit magadnak, ha azzal akarsz járni és ne mástól várd el, hogy tegyen egyet a popsid alá, olyan áron, hogy megválik valamitől ami számára kedves? Ja semmi, csak neked nem tetszik, világos.
2016. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!