Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi ertelme egy...

Szerintetek mi ertelme egy motornak, ha szinte soha nem hasznalja senki?

Figyelt kérdés
Kb 7 eve van egy hatalmas motorunk, se 1.000 km-t se jart vele apu, csak tartja a garazsba. Jelenleg 3an vagyunk jogsival(auto), viszont 1 kocsi van, es mindenki azzal akarna jarni, hiaba mondjuk neki, hogy adja el a motort, es inkabb vegyunk 1 kisebb kocsit nem hajlando, mert neki kell a motor. 1.500 euroert siman el tudna adni, megsem akarja.
2016. febr. 14. 14:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Már megint a gyerek akarja a szülő pénzét beosztani.


Vegyél magad egy olcsó használt autót, ha annyira kell.

2016. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van motorom. Időm viszont nagyon kevés van motorozni, de a világ minden pénzért nem válnék meg tőle! Max, ha egy másik motorba tenném bele az árát!


Nem értem miért bánt téged, hogy apádnak van egy motorja -illetve, de értem: azért mert az a bajod, hogy az árából vehetne neked egy autót. Kicsit éretlen a gondolkodásod, vagyis inkább önző. Egyébként tudod te, hogy milyen költség még egy autó fenntartása? Az még nem jutott eszedbe, hogy apádnak nem fér bele, még egy autó benzin költsége, biztosítása, éves adója, és szervizeltetése???

2016. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

így van, nálunk is hasonló a felállás, van egy motor, de azért ilyen időben kényelmesebb lenne nekem is egy autó, így hát most arra gyűjtök.


a motort is arra kaptam néhány éve, hogy tudjak vele járni dolgozni például, voltam vele pizzafutár is egy időben, és mivel fater vette, nem engedi, hogy eladjam, de mivel fogyaszt 3-4 litert, míg egy autó 6-8-at, minek adjam el amúgy is? jóval olcsóbb...

2016. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!