Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időbe telik megcsinálni...

Mennyi időbe telik megcsinálni a B-kategóriás jogosítványt? Ha augusztusban elkezdem és mindenből elsőre átmegyek, akkor legkésőbb az évvégéig (december 31-ig) megtudom szerezni a jogsit?

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 19:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Idén érettségizem és az a tervem, hogy az érettségi után beszerezzem a kreszhez fontos dolgokat (tankönyv, orvosi alkalmassági, stb...). Augusztusban letenném a kreszt és az elsősegélyt, majd szeptemberben és októberben levezetném a forgalmit és novemberben vizsgáznék. Ha minden jól alakul, akkor van esélyem, hogy akár karácsonyig a kezembe kaphassam a jogsikártyát?
2016. febr. 15. 19:54
 2/6 anonim válasza:
100%
Ez oktatófüggő. Én az oktatómmal több mint két hónap alatt jutottam el a 30 óra feléhez. Ami szerintem elég kevés. Ez attól függ hogy mennyi tanulója van az oktatónak. Szerintem egy kisebb autósiskola jobb, mint egy nagyobb, mert kevesebb a tanuló. (Én is egy nagy autósiskolába jártam sajnos..)
2016. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Melyik autósiskolákat ajánljátok?
2016. febr. 15. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Oktatótól függ, és nem az iskolától!


Azt mondja amit akar!

Lehet, hogy naponta beoszt, lehet, hogy csak 2 hetente, ahogy kedvétől függ.

Ennek semmi köze az iskola "nagyságához"


Egyébként hogy ajánljon neked bárki bármilyen sulit vagy oktatót ha nem írod meg, hogy melyik bolygón, melyik kontinensen laksz?

2016. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok
2016. febr. 16. 06:00
 6/6 b4r4thg ***** válasza:
Nálam csigajogsi vált be. Elég sok helyen vannak a városban.
2016. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!