Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan/hol vezethetnék ilyen...

Hogyan/hol vezethetnék ilyen típusú járműveket?

Figyelt kérdés

Nagy rajongója vagyok ennek a két teherautónak:

Volvo FMX

[link]

Tatra 815

[link]

[link]

Igaz még csak B-s jogsim van, de ha letenném az ezekhez szükséges jogsikat Magyarországon hol lehetne ilyen gépekkel dolgozni, mennyire nehéz felkerülni rájuk (gondolom FMX-ből nem sok van), gondolok én pl ilyen helyekre mint felszíni bányák (DDC) vagy mezőgazdaságban, de jöhet bármilyen cég.



2016. febr. 17. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi értelme van most konkrét céget írni, mikor még csak B-s jogis van? Ahova ma bekerülhetnél, már be lesz töltve a hely, mire mehetnél - és ahol ma nincs, ott lehet hogy tucatnyi hely lesz addigra.

Ezekhez ugye C1 nem elég, min. C kategória kell. Kb. 160 000 Ft és kb. 7-8, hét, utána még két hét a vizsgaigazolások kiadása, annak leadása és a jogsi kézhezvétele.

Ha holnap kezdenéd a C-s tanfolyamot, akkor se tudja senki megmondani, hogy kb. 3 hónap múlva hol lesz üres hely.


De ilyeneket egyébként ahogy írod: kő- kavicsbányáknál, útépítéseken, építkezéseken ( pld. tele van velük most a Soroksáron épülő új Ikea építési területe - most kezdték a földmunkát, és jövő év tavaszáig tart az építkezés, ott szétnézhetsz). Használják fakitermeléseken, hulladékgazdálkodással foglalkozó cégeknél, mezőgazdaságban... - szóval biztos találsz majd helyet!

2016. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen gépekkel tele van az ország, nemhogy nincs. Konkrét céget most én sem írok. Egyébként valóban jó mókának tűnhet, de nem az. Állandóan sietni kell, és ezeknek a sofőrjei szinte minimálbérért dolgoznak.
2016. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tudnék egy céget, ahol ilyen tátrát vezethetnél (hogy keres-e sofőrt nem tudom, de ne számíts sok pénzre), sőt, még régebbit is ( [link] de ez csak itt városon belül dolgozik építkezéseken, és hát... nincsenek top állapotban az autók elég ha ennyit mondok :D


Én dolgoztam ott, de ezeket a régi vackokat vezetni jaj, ne akard. Meg hát ugye ilyen cégeknél nem a legtanultabb emberek dolgoznak, azok a tipikus kocsmafeelinges tajparasztok, még kezdőként ha vmit eltoltam akkor leüvöltötték a fejem, amit nem rosszból tettek csak ilyen parasztok... :D

2016. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hm, a képemet nem jelenítette meg, na megpróbálok egy másikat (amúg 148-as Tátra) [link]
2016. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!