Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem lehet beállítani a...

Miért nem lehet beállítani a simsont?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne hogy nagy nehezen beindul a motor de már alapjárat se egyenletes és nem pörög föl.. Egy N1-12 es karbiról lenne szó, már próbáltam mindent,kipucoltam, súbertűt minden állásba próbáltam,levegő csavar,gyujtás..úszószintet is állítottam de sehogy sem jó. Olyan mint ha sokat kapna mert a kipufogó tiszta benzin de ha hiába rakom a sűbertűn a lemezt a legfölső rovátkába úgy sem jó..

Valakinek valami ötlet?



2016. febr. 17. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Fúvóka méret? Szimeringek lettek cserélve?
2016. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szimeringeknek is hibátlannak kell lenniük. A karbi összes tömítésének is. És akkor még lehet az is hogy simán szana szét van már kopva a karbi(ház).
2016. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek lyukas úszóra utalnak,ám érdekes módon mindig az enyhe idő beálltát követően jelentkeznek ezek a problémák..

Tudni kéne hogy mikor volt üzembiztos utoljára,azaz mennyit állt egyhelyben a szerkezet,ugyanis olyan szilárd trutyi keletkezik a karbiban pár hónap állás után,hogy csak kompresszorral távolítod el,vagy még azzal sem-pl a belső járatokban,magában a tűszelepben stb stb...

2016. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A szimeringek jók mert pár napja még ment a motor..a fúvókát szerettem volna nagyobbra cserélni, 67 es ről 72 re mert 60 as henger van a motoron...És a karbinál is ki van cserélve minden tömítés.


Viszont most nézegettem közelebbről a karbit és az alapjárati fúvókától a súber ház felé találtam egy kis lyukat, annak ott kell lennie?? Csak mert haveromnak is N1 es karbija van de az övén nincs olyan kis lyuk....

2016. febr. 17. 16:50
 5/7 A kérdező kommentje:

Itt egy kép amin bejelöltem hol a lyuk (ez haverom karbija, az volt most kéznél...):

[link]


Mert szerintem nem oda való az a lyuk, legalább is én még nem láttam olyan karbit amin ott lett volna, gondolom eddig el lehetett tömítve azért ment a motor, most pedig kijöhetett amivel be volt tömve mikor kompresszorral takarítottam...

2016. febr. 17. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig oda kell az a lyuk, mert ott jön a benzin az alapjárathoz (is). Ha N1-es karbin nincs ott lyuk, az több mint érdekes. Ha N3-ról van szó az más, annak nincs ott lyuk, mert annak teljesen más az alapjárati rendszere.
2016. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig a fényképen az N1-11 es, és azon nincs..
2016. febr. 17. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!