Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetésnél ti nem féltek,...

Vezetésnél ti nem féltek, hogy nem találtok parkolóhelyet?

Figyelt kérdés
Ha olyan helyre mentek ahol még nem volttok kocsival. Én mindig frászolok, hogy mi lesz ha nem tudom hova lerakni a kocsit, vagy ha túl szűk hely lesz csak. Amilyen túlzsúfoltak meg szűkek az utcák simán lehet, hogy nincs hely..
2016. febr. 17. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Az ember alsó végtagjai eredetileg nem csak a mérlegmozgás elvégzésére vannak kitalálva, hanem járásra is. Meglepően nagy utat lehet megtenni gyalog néhány perc alatt, ezért ha nincs a tecsó ajtajában parkolóhely, akkor simán megállok távolabb és végzek egy egészségügyi sétát.

A fentiekből kiindulva nem félek ha az úti célom 10 méteres körzetében nincs parkolóhely.

:D

2016. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose izgulok miatta, ott állok meg ahol tudok.

Kibírok pár perc sétát ha úgy adódik. Ha meg fontos, otthagyom az útszélén, de ilyen még nem fordult elő.

2016. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elő szokott fordulni. Ha így van, h új helyre megyek, és sanszos h sok autó lesz, akkor előre megnézem street view-n, h milyen parkolási lehetőségek vannak a közelben. Így A/B/C tervvel a fejemben érkezem. Eddig nem is volt gondom.
2016. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
2-300 méteres körzetben biztosan van hely. 5 perc sétába senki nem halt bele.
2016. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább megállok 2-3km-el arrébb.
2016. febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
Nem. Odamegyek, körülnézek, leparkolok.
2016. febr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én is hasonló módon kezelem ezt mint ahogy a #3-as válaszoló írta.


Általában ha ismeretlen helyre megyek előtte megnézem a street view-on mit is kell keresnem, hova esik az adott házszám stb. Én ezt elsősorbán a tájékozódás miatt teszem, de általában ilyenkor már azt is megnézem, hogy milyen lehetőségek vannak a parkolásra.


Én amúgy utálok zsúfoltabb részeken parkolni, inkább kicsit arrébb rakom le a kocsit ahol "szellőssebb", nem a rutin hiánya miatt, hanem a sok barom miatt, akik esetleg neked tolatnak, rádnyitják az ajtót stb...

2016. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy az átlaghoz képest jó sofőr vagyok, de a parkolóhely kereséshez, akkora balf asz vagyok, hogy olyat még nem láttál. Parkolni tudok rendesen, nem az a gond, hanem a hely kiválasztása. Amúgy én is mindig megnézem streetview-n , hogy milyen a környék.
2016. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!