Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1994 es VW Polom van . Vezetés...

Id Antal kérdése:

1994 es VW Polom van . Vezetésnél enyhén rángat, jobbra-balra remeg, ráz a kormány . Első két kerekeket ki centíroztattam . Változás semmi. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerékcsapágyak rendben?

Éles kanyarodáskor nem hallasz kattogást?

Ha az első kettőre a válasz nem, még akkor is lehet szar a féltengely belső csukló.


Szerintem.

2016. jan. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja bocs, még egy ötlet:

Tegnap cseréltem váltóbakot az autómban (alsó motortartó, billenésgátló, ki hogy nevezi). Korábban gyorsításkor ki akarta szedni a kezemből a kormányt, de azóta rendben van.

2016. jan. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TheCruve ***** válasza:

Lehet még rossz futómű geometria is..

És akár szervó is! Nekem beremegett akkor is amikor elfolyt az olajom a kormányműből.. Bár akkor nyígó hangot is hallani.

2016. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat Csapágyak rendben.A többi tippet ellenőrzöm. A féltengely csukló az összejöhet. Volt trabantom-nál is volt hasonló probléma,és ott a csuklóval volt a gubanc !
2016. jan. 13. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!