Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vegyek első autónak?

Mit vegyek első autónak?

Figyelt kérdés
Első autóm megvásárlása előtt állok, mivel nemrég lett meg a jogsim. Elég magas vagyok (191 cm) ennélfogva nem minden autóba sikerül kényelmesen begyűrni magam. Kb. 400-450k lenne rá +az átírás és egyéb költségek. Elsősorban Audi A6 2,5 TDI és VW Passat B4 1,9 TDI-ben gondolkodtam. Mi a véleményetek ezekről? Más javaslatot is megköszönök.

2016. febr. 20. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

tdi-ben úgy 800-tól kezdj gondolkodni,venni meg 7 számjegyű budget mellett...

Igen vannak fent 450-be is ilyenek ,de az pont olyan is ,lemossák szépre 1500-ért,megfoltozzák,hogy a pénz átadásáig ne tünjön ki az igazi állapota,majd azt se tudod,hány műszakban,túlórázz,hogy tudd fizetni a javítást,és mire tisztességes állapotba lesz szerelési költségekkel mindennel együtt 2 db tisztességes kocsit tudnál venni abból.

Ha a fogyasztás miatt veszed akkor : van sok 1.4 benzin szintén 6-7 literes városi fogyasztással.

Ha a lóerő ,hogy vagány legyél suli és tesco előtt akkor opel calibra.

2016. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy B4-es passat nagyon nem a vagányságról szól szerintem.

Ha találsz belőle jót akkor vedd meg.

Ha érdekel egy kis áttekintő róla, akkor:

[link]

Jó olvasást.


2.5TDI-t (ha V6) akkor messziről kerülni!

2016. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Audi A6 sor5-ös TDI-vel nem rossz, de szerintem a tuti a B4-es Passat lenne 1.9 TDI-vel. Persze nem menő autó, de nagyon takarékos és hatalmas.
2016. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első: egyáltalán nem vagányságból, hanem főként a mérete miatt gondolkodtam a fent leírt típusokban.

Második: köszönöm a linket, hasznos volt. V6-ot tudom hogy kerülni kell.

Harmadik: Leginkább én is a Passatot szeretném, abból a 90 vagy a 110le motor a megbízhatóbb/jobb?

2016. febr. 21. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy 90 vagy 110 Le csak 1.9 TDI legyen, az a legjobb választás. De 400-450k ból nem nagyon van jó állapotú.
2016. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!