Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi alapján vásároltok autót?

Mi alapján vásároltok autót?

Figyelt kérdés
Hamarosan meg fogom venni az első autómat. Ti mi alapján vásároltok autót? Márka szimpátia, fogyasztás, teljesítmény (stb.)?

2016. febr. 21. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban az árral kell tisztában lenni. Tudni kell, hogy meddig lehet "nyújtózkodni". Ha megvan az a kb. ár, amit szánsz a vásárlásra, na akkor jöhet az autó választás. Gondold végig, hogy hol és mrie használnád az autót. Ez leszűkiti a típusokat. Utána jöhet a kinézete, a márka és a szín.
2016. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálam a fogyasztás és megbízhatóság és az alkatrész utánpótlás volt előnyben. Nekem is kb 1. hónapja van meg az első autóm, de előtte már majdnem 1 hónapot olvasgattam az autónavigátor-t és a népítéletet mire meg tudtam hozni a döntésemet. Én azt mondom neked, hogy elsőnek olyan autót vegyél amihez könnyű alkatrészt szerezni és olcsó is és amit nem sajnálsz ha egy picit meghúzod. Illetve szerintem még gondold ki azt is, hogy rövid távra szeretnéd megtartani az autót, vagy egyből már hosszabb távban gondolkodsz.
2016. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyrészt márka, és erő alapján, ugyanis megszoktam az erős autókat, sajnos ebből nem akarok már engedni. Persze a fogyasztás pont ezért fontos, így dízelt választottam.

De ha első autót vennék, akkor azt nézném, hogy ne nagyon kelljen költeni rá, és keveset egyen, a márka, teljesítmény és hasonlók nem fontosak, (én is így voltam az első autómnál), gondolom még nem nagy jövedelemmel rendelkezel, ha első autó. Ne kövesd el azt a hibát, hogy első autónak veszel mondjuk erős régi BMW-t, és nem tudod karbantartani. Inkább arra törekedj, hogy olyan autód legyen, ami bármikor befogható hosszabb útra is, és nem kellenek vagyonok, hogy lenyomj mondjuk egy 300 km-s utat.

2016. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, hasznosak voltak!
2016. febr. 21. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!