Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 100 ezer forintból lehet...

100 ezer forintból lehet venni normális állapotú 50köbcentis robogót?

Figyelt kérdés
Lehetőleg nem több tízévest és ami viszonylag megbízható. Nagyon max 130-150-ig tudok felmenni árban. 19/F

2016. febr. 23. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább olyan 110-120 ezertől kezdődnek a normálisabb robogók. Ennyi pénzért,fekvő minarelli blokkosat vegyél,vagy Piaggio blokkosat. Ezek könnyen fenntarthatóak,és megbízhatóak. Amit ajánlanék az Aprilia SR50-en,a körlámpás talán (2000-2005) Piaggio Zip,Yamaha Aerox. Ha váltós motort szeretnél, 50-esbe a Rieju nagyon megbízható AM6-os blokkal van. Próbálj meg gyárit venni,ne tuningoltat,mert azok már megbízhatatlanok,ha ennyiért oda dobják őket.
2016. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Malaguti F12 100.000kürül van használtan.

Nekem ilyen van és azért nem váltam meg tőle mert nem sok pénzt kapnék érte és amúgy meg megbízható, nem fogyaszt sokat.

Az enyémért úgy 80-at kapnék de nekem ennél többet ér ez a motor.

2016. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet. nézz körül kereskedésekben, az a biztos.
2016. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Malaguti F12 nagyon tetszik, de sajnos 2 ütemű, jó lenne egy 4 ütemű :)
2016. febr. 23. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

50-es 4T-t inkább kínait kapsz ennyiért, azt meg felejtsd el. Én a "felkapott" robogókat is kerülném ennyiért, mert azok már leharcoltak, körbekerülték a földet.

Néznék egy 50-es Kymco People-t, azok többsége megkímélt. Igaz 2T, de jól is megy, meg barátian fogyaszt. A nagy kerék miatt meg sokkal stabilabb.

2016. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!