Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az üzemanyagszürő ha el van...

Az üzemanyagszürő ha el van tömődve mik a tünnetek?

Figyelt kérdés

Az autó sokszor csak kisebb gázadásra indul be, néha megtorpan, meg kicsit erőtlen is szokott lenni.

Meg most jött reggel egy új hibajelenség, 10 percet járt reggel alapjáraton, utána leálítottam majd negyed óra múlva újra indítottam az alapjárat egy nagyon kicsit ingadozott 600-800 fordulatszám között, utána abbahagyta az ingadozást és ki akatam állni az autóval az utcára lefullad a kis emelkedőn. Vissza be is álltam az udvara nem mertem elindulni 20 km-es útra. Olyan mintha nem kapna üzemanyagot normálisan. Na most a kérdésem az lenne, Hogy az üzemanyagszürő eltömödése vagy valami más okozza a hibát?


2016. febr. 25. 09:02
 1/3 TheCruve ***** válasza:

Ha üzemanyag ellátással lenne probléma akkor rángatna, leállna, nem indulna csak többszöri próbálkozásra...


Szerintem neked tömítetlenség problémád lesz, esetleg nézz rá az egr szelepre, fólytószelepre.

2016. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Újabb hibajelenség, indítom, beindul és le is fullad magától egyből. Indítás után kb. 10-20 másodpercig kell tartani olyan 2000-es fordulaton, utána jó az alapjárat.
2016. febr. 25. 15:32
 3/3 anonim válasza:
Jó pár éves kérdésés, de hátha... Minlett vegul, hasonlo problemak adodtak.
2022. dec. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!