Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Svájcból hazahoztunk egy...

Svájcból hazahoztunk egy autót. Már a származás ellenőrző okmány megérkezett, ezután elvitték az autót ismerősök ügyeket intézni Próba rendszámmal, azóta ismét itthon van az autó. Sok van még hátra?

Figyelt kérdés
Elvileg már minden el van intézve, csak a papírokra kell várni. Azt szeretném kérdezni, hogy kb mennyi idő, mire használatba tudjuk venni az autót végre ?
2016. febr. 25. 16:32
1 2
 1/15 anonim válasza:
Türelem rozsat terem.
2016. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én azt értem :) De már több mint egy hónapja várunk :)
2016. febr. 25. 16:47
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak a származásellenőrzésre kell várni.


Ha az megvan akkor 24 óra alatt lehet rá intézni rendszámot...

2016. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A származás ellenőrzési papír már megérkezett , és azóta lettek intézve a papírok, de nem értem, hogy miért mondták, hogy még várni kell .... Valami sejtésetek nincs ?Mondták, hogy az autót már nem is fogják mozgatni, mert minden olyan elintéztek már rajta.
2016. febr. 25. 16:55
 5/15 A kérdező kommentje:
Már a biztosítást is megkötöttük. Mi lehet az ami miatt pár napot várni kell. ( Nem türelmetlen vagyok, csak érdekel,hogy hogy is zajlik )
2016. febr. 25. 17:02
 6/15 anonim ***** válasza:

Hol áll az autó? Az ismerősöknél, valahol egy garázsban, a vámudvaron, vagy ukrajnában valahol?

Láttad mostanában az autód?


Mert ha megvan, akkor nincs mit tenni, mint várni...ha nincs meg az autód, akkor sincs mit tenni..

2016. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ismerősünk udvarában áll az autó.
2016. febr. 25. 17:15
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor a marad a várakozás.... Kössz szépen a válaszokat . ;)
2016. febr. 25. 17:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért kell várni, mert az ismerősöd aki intézi tököl.
2016. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezt el lehetett volna intézni akár 1 nap alatt is ? Mert nekem azt mondta h húúú 3 nap jobb esetbe. Miért vesz igénybe 3 napot ?
2016. febr. 25. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!