Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Svájcból hazahoztunk egy...

Svájcból hazahoztunk egy autót. Már a származás ellenőrző okmány megérkezett, ezután elvitték az autót ismerősök ügyeket intézni Próba rendszámmal, azóta ismét itthon van az autó. Sok van még hátra?

Figyelt kérdés
Elvileg már minden el van intézve, csak a papírokra kell várni. Azt szeretném kérdezni, hogy kb mennyi idő, mire használatba tudjuk venni az autót végre ?
2016. febr. 25. 16:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem pénteken jött meg a származás ellenőrzés, vasárnap este odaadtam a papírokat és az autót az embereknek aki intézte és hétfő délután magyar rendszámmal és forgalmival hozta vissza.


Annyi különbség volt, hogy nekem volt rajta már E-s rendszám, de azt meg kb. 3 óra alatt intézték el és nem hiszem, hogy bármivel előrébb vinné az ügyet.

2016. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én odaadtam egy szerelőnek az autómat javításra...majd hozza..aztán eltelt egy hét, és elmentem a kocsiért..nem számított rám, mert nem volt kitakarítva. Mint utóbb megtudtam, az első nap kész volt a kocs, a többi napon építőanyagot fuvarozott vele..


Aztán egy állami céghez vittem az utánfutómat vizsgáztatni..

Nos azzal meg mindenki hazavitte a lopott holmit, ami nem fért be az autójába.


Hát mindenre gondolni kell.

2016. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem a legjobbakat, kicsit kezd már bosszantani ez a dolog. Tehát akkor semmi olyan papír nincsen ami miatt várakozni kellene ? Csak mert nekem ezt mondták, hogy most már csak a papírokra Váááárunk :O Hisz ha elmennek az okmányirodába , minden papírt kézhez kaphatnak aznap, illetve a rendszámot is . Kivétel ugye a törzskönyv, ugye ?
2016. febr. 25. 17:55
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, de a törzskönyv kutyát nem érdekel, azt majd hetek múlva kiküldik postán.
2016. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget. Ment a zöld :)
2016. febr. 25. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!