Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W124-hez vonóhorog...

Mercedes W124-hez vonóhorog elektromos bekötés honnan?

Figyelt kérdés

Üdv!

Honnan lehetne megszerezni a a 13 pólusú vonóhorog dugó bekötési rajzát.w124 200 D-be kellene (1992-es)

Hátul rendben van minden, de aki bontotta elkövette a szokásos hibát, és nem mentette kia a teljes kábelt, hanem elvágta a bal hátsó sárvédő belsejében. Van ott vagy hat drót ami előre megy és nem tudom mit hova kéne kötni.

w124 for ever!!



#bekötés #w124 mercedes vonóhorog #elektromos rajz #w 124 200 d
2016. febr. 26. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Most vak vezet világtalantot jáccunk..próbáld meg "kicsöngetni"..csinálj egy 12 Voltos próbalámpát. A vezetékvégeket pucold meg, és a lámpa egyik vezetákét érintsd a kocsi fémes testéhez, a másik szálat pedig próbálgasd a többi madzaghoz úgy, hogy például bekapcsolt világításnál megnézed melyik világít..az a helyzetjelző..aztán így az indexet mindkét oldalra, a féklámpát szintén...stb..

van egy bökkenő..a műszerfalban is kell visszajelzőnek lenni..az megvan?


ne csüggedj, nem nagy durranás, csak így a fotelből nehezen megy megmutatni..

drukkolok neked, lesz tőlem ügyesebb, aki elmagyarázza.

2016. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A műszerfalban is van vissza jelzés.Ha nem jó a körték watt száma vagy kiéget valami stb.

egy szerelő csinálná. én csak közelről szemlélem hogy egy kicsit okosabb legyek. a szerelő azt mondta, hogy a visszajelzés miatt kell a rajz. Mivel hogy ő fiatos, és enek abban van gyakorlata, meg anyagai.

2016. febr. 26. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, a szerelő tudja a lényeget.

Azt javaslom, gúglin keress rá, csak az első néhány szó legyen jó, akkor közelebb állsz a sikerhez..

pl w124 vonóhorog bekötés..vagy hasonló..

2016. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


például ez is segíthet..

2016. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


ez általános, a vizsgán e szerint nézik

2016. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két linket a hozzászólóknak.

az egyik a 7 pólusú, az érdektelen mert nekem 13 pólusú van , ami adott esetben a lakókocsihoz is jó.

továbbá a betett 13 pólusúval már rendelkezem, de az nem segít mert az előre menő rész a kérdéseses.

Idő közben az ürömi mercibontót is felhívtam, ahol pedig egy w124 tulajdonos az egyik villmossági szerelő, de mercib rajongása ellenére ő is megvallotta hogy fogalma sincs róla hogyan kell bekötni szabályosan, mert ő is mindig parasztosan köti be. Van valami illesztő doboz amit az unix-nál 15.000 Ft-ért vesztegetnek

a Kárpát u-ban is voltam

Kaptam valamiféle rajzot, de eléggé elmosódott úgyhogy enm tudom fog e segíteni.

A kábelről leolvastam acikkszámot:

124 543 04 27


Ennyit lehet tudni róla, szóval sehogyan sem áll a dolog.


w124 for ever !!4

2016. febr. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!