Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A vonóhorog elektromos működés...

Badboly kérdése:

A vonóhorog elektromos működését nézik az időszakos vizsgán?

Figyelt kérdés
a világítás nem megy át az utánfutóra a csatlakozón keresztül. meg kell csináltatnom?
2015. dec. 15. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

már a bejáratnál, az adatellenőrzéskor rádugják a csatlakozót...szólnak, hogy jónapotkívánok, sajnos bukta..


az egyik legbosszantóbb, amikor a versenyző utánfutóján nincs semmiféle fény.


csináltasd meg, anélkül el sem vidd...ugye a műszerfalon van visszajelző lámpa? ha nincs, szólj a szerelőnek, hogy az is rendel...


pénzt vigyél magaddal.

2015. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Menj a pįcsába, felfogtad egyáltalán, mennyire veszélyes működőképes hátsó világítás nélkül közlekedni? A mögötted jövő simán azt hiheti, van még 2-5 méter fékútja, aztán kiderül, hogy mégsem. Félrerántja, fel a járdára és elgázol pár gyalogost. Azért, mert te bæsztál megcsináltatni egy párezer forintos javítást.
2015. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a tapasztalatom, hogy tíz aggódó kérdésből tíz bukta és/vagy büntetés miatt aggódik, s nem azért mekkora nagy baj lehet a felelőtlenségéből.


Na a vizsgával foglalkozz, hanem azzal, mit mondasz majd az áldozatod családjának! Bocsika a 4 halottért, de nem derogált üzemképes cuccal közlekednem.

2015. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen senkiházi miatt törtem össze a 2éves autómat! Éjszaka, tejköd, nulla világítás a futón ami kitakarta a kocsinak a hátsó világítását.. Én meg beleszálltam hátúlról.

Teljesen mind1, hogy nézik vagy nem! Csináltasd meg.

2015. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kérdező egy szarrágó, nem akar rá költeni. Majd valahogy megoldja okosba.
2015. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem tisztem védeni a kérdezőt, de furcsa ahogy rárontottatok, pedig nem azt kérdezte, hogy a forgalomban akar így vontatni, hanem csak azt, hogy a vizsgán átmenne-e így. Miért kell egyből tényként kezelni, amit csak feltételeztek. Nekem pld. eszembe sem jutott, hogy vontatni akar, mert akkor azt kérdezte volna, hogy ha a rendőr megállítja amiért így vontat, akkor mi történik.
2015. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az előttem szólónak, hogy mellém állt. kb ez az országos átlag is, 5 hülyére esik egy normális. jó sok ökröt összehordott itt a szél. életemben nem vontattam még sosem volt utánfutóm sem. így vettem az autót, hogy rajta van a horog.ha a kérdést el teccenének olvasni, és nem kombinálni, akkor megköszönném.
2015. dec. 15. 16:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy lehordanál itt minket:

Valóban általánosítás, előítélet áldozata vagy. De ha tíz kérdezőre igaz, hogy felelőtlen barom, akkor 11. kérdezőként ennek a kockázatával számolnod kellett. Persze, ha most regisztráltál ide újként, akkor nincs ez a tapasztalásod. De magad körül, a környezetedben is találkozhattál már azzal, mennyi könnyelmű ember van.

A magam részéről megkövetlek, a válasz pedig az, hogy bizony elhasalna a vizsgán.

2015. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésből kérdező, de ha nem vontattál még soha, akkor honnan tudod, hogy nem jó az utánfutó világítás? Mondta az előző tulaj?

Egyébként szerintem sokan arra gondolnak, hogy futót viszel vizsgáztatni, ott meg alap ugye a világítás. Ha csak autó műszakiról van szó nem vagyok benne biztos. Az első válaszoló meg nem tudom milyen műszerfal visszejelzőről beszél. :D

2015. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9.:

"Az első válaszoló meg nem tudom milyen műszerfal visszejelzőről beszél. :D"

Erről:

[link]


[link] (68.§.)

2015. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!