Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányféle Simson gyújtás...

Adfghz kérdése:

Hányféle Simson gyújtás létezik? Valaki leírná, mert nálam, , gubancos" az egész.

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy van a tirisztoros gyújtás, van a megszakítós, stb.... Valaki leírná, hogy hogyan néznek ki? Hogyan működnek? Elnézést, nem nagyon értek a motorok elektronikájához..
2016. febr. 26. 11:15
 1/6 TheCruve ***** válasza:

Ha nem nagyon értesz hozzá akkor ne is piszkálj bele :)


Tessék:


[link]

2016. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem piszkálnék bele egyedül. Köszönöm amúgy, de én úgy értettem, hogy milyen fajta gyújtásai vannak... Lehet ez az oldal mutatja ezt, de nekem nem tölti be sajnos...
2016. febr. 26. 13:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés.. Nekem egy s50-es példány van meg, aminek a gyújtókábele a blokkból megy a gyertyához. Egy barátomnak pedig s51-ese van, neki is van lendkerék, ami előállítja a szikrát, de van trafója is. A trafó minek kell, amikor van lendkerék a szikra előállításához?
2016. febr. 26. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Trafó mindig kell, csak a korai S50-eseknek az alaplapon volt az is, de áttértek a külső trafós megoldásra, mert a blokk hője nem jó hatással van a trafó szigetelésére.
2016. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TheCruve ***** válasza:
Szerintem a kondira gondoltál, nem trafóra :) Így van, kell mindig, stabilizálja a fesz kimenetet.
2016. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, én a trafóra gondoltam. A minap láttam olyan Simson-t is, aminek a gyújtókábele a (most nem ugrik be neve, de ahol van a légszűrő, az ülés alatti dobozból jön ki)
2016. febr. 28. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!