Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CHRYSLER 300 C Benzin v...

Peterszondavid kérdése:

CHRYSLER 300 C Benzin v Dizelet erdemes venni? Vagy ilyen kocsit nem is erdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Elonye es hatranya a kocsinak?
2016. febr. 26. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vedd meg azt majd megtudod.Vannak róla tesztek. Keresőben megtalálod. [link]
2016. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ültem már benne, számomra kényelmetlen volt. Érződik rajt, hogy amerikai eredetű, mondjuk ha a kéynelem nem annyira szempont akkor jó lehet, dízellel még takarékos is.
2016. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
H fenn tudod tartani akkor érdemes, ha nem akkor meg nem. Nem bonyolult.
2016. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Akkor ezen az alapon úgy kéne listázni az autókat hogy mennyi fenntartani. :D
2016. febr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#4es ne legyél már ennyire egyszerű! Úgy értettem, hogy akkor érdemes ilyen autót venni, ha fenn tudja tartani a kérdező, hogy havi 150ezres fizetéssel nem érdemes egy 5 méteres 2 tonnás autót venni, amibe nem F Astra áron mérik az alkatrészeket.


Egy szóval sem utaltam arra, hogy az alapján érdemes osztályozni az autókat, hogy melyiket mennyibe kerül fenntartani.

2016. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1 Kedves valaszol koszi a valaszodatde szerintem orulnel neki haneked is lenne egy ilened vagy tudnal venni is

Normalisan kerdeztem elvarnam ha normalisan is valaszolnal ra

2016. febr. 27. 18:09
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Chryslert én nem vennék, de ha mégis erre adod a fejed (elvégre egy különleges, nem tucatautó), akkor már benzinest kéne venni, hiszen amerikai autó, azt meg minek dízellel venni.
2016. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyit tudok róla hogy műszakilag a korabeli E Mercedessel azonos. Motorok, váltók, talán a padlólemez is.(Akkoriban a Mercedesnek volt többségi tulajdona a Crysler-ben). A totalcaros fiúk nem nagyon vannak tőle elragadtatva.
2016. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Pont benzinest akartam venni de abbol is mar 2db

Amugy meg sokan mondtak hogy jo sokan meg hogy nem kinek mi a jo kocsi

2016. febr. 27. 22:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Benzines az kajálni fog rendesen. :D

Amúgy nagyon egyszerű a dolog: Ha kényelem fő szempont akkor valami európai kocsit választanék, ha nem annyira, akkor jó lehet ez, de motor tekintetében... a 3 literes dízel is jól viszi, cserébe fele annyival beéri mint a benzines. Kényelembe meg ugyanaz a kettő. :D Ha meg a benzin nem számít akkor már nem ezt a típust venném.

2016. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!