Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan válasszak első autót?...

Hogyan válasszak első autót? Miket kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés

Annyi márka van és még több típus...

Ez lesz az első autóm, szeretnék jól választani, de azt sem tudom, hogyan kezdjem.

Jelenleg azokat az autókat használom, amik itthon vannak, de mindegyik más. Lány vagyok, ha megkérdezik, milyen autóval járok, elmondom a színét kb., szóval nem igazán mondanám magamat szakértőnek.

De közeledik a szülinapom és ez lesz az ajándékom apától, viszont ő nem a fajta, aki segítene. Ad rá pénzt és ennyi.


2016. febr. 27. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég kevés az információ, de így elsőre a Ford Fiesta (2002-től) ugrott be. Városban és országúton is megállja a helyét, ezen kívül méreteihez képest rendkívül tágas, biztonságos és a szervizelése sem jelent anyagi csődöt.
2016. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan azt kell figyelembe venni mint ha a sokadik autót vennéd.

Először is meghatározod az igényeket, aztán megnézed, hogy a rendelkezésre álló összegből mit lehet venni. Aztán ha nincs ilyen autó akkor lejjebb adsz az igényekből. Ha eljutsz addig, hogy van pár típus ami megfelel akkor a neten elolvasol pár véleményt róluk és ha ezek után megvan mely típusok lesznek a befutók akkor már csak fel kell keresni őket, meg kell nézni és kipróbálni őket, végül amelyik tetszik azt megveszed és kész.

2016. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm megvolt bolondulva az Alfa 147-es autóért. Már untam, hogy állandóan arról áradozik, így születésnapjára hoztam egyet Németországból, elég olcsón jutottam hozzá, idehaza haveromék a szervízbe átnézték, néhány dolgot kicseréltek rajta. Nagyon örült neki, én már nem annyira mert nagyon hajtja, azért egy 2000 köbcentis 150 lóerős benzinmotor egy féléves jogsihoz nem igazán tökéletes, de nem gondoltam amikor vettem, hogy nem tud normálisan menni vele, csak száguldozni. Most nem győzöm benzinnel, de legalább megoldódott az ajándék vétel és választás gond, kap egy marmonkanna benzint egy szál virággal és kész.
2016. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!