Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy Vona Gábor...

Elképzelhető hogy Vona Gábor a Fideszes múltja miatt újból a Fidesz embere legyen? Lehetséges hogy 2018-ban a Fidesz és a Jobbik közös kormányt alakít?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

1. nincs fideszes múltja, ez már lerágott csont. Nem volt soha párttag, nem viselt semmilyen funkciót.


2. politikai öngyilkosság lenne mindkét párt részéről.

A Jobbik azzal kampányol, hogy a két naggyal (fidesz-mszp) ők soha nem lépnek koalícióra, sőt, mi több "20 évet a 20 évért". A koalícióval felére csökkenne a táboruk és nagypártból újra középpártá válnának.


A Fidesz pedig diplomáciailag szigetelődne el, mert az elsősorban külföld, másodsorban belföldi szavazók felé hangoztatott mindennapi elhatárolósdi válna semmivé.

Jöhetne megmentőként gyurcsi, hogy bezzeg megmondtam, lám a csúnya gaz náczitrappista Orbán kimutatta a foga fehérjét, irgum burgum, azt a hétszázát neki.



Van 2 és fél év. Az rengeteg idő.

2015. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"nincs fideszes múltja, ez már lerágott csont. Nem volt soha párttag, nem viselt semmilyen funkciót."


Miért hazudsz??? 2001-től a Fidesz tagja volt!!! Ha nem vagy jártas a dolgokban akkor inkább maradj csendben!

2015. aug. 31. 11:26
 3/5 Duenna ***** válasza:
10%

1-esnek igaza van, egyetértek vele!

Szerintem sem volt Fidesz-tag Vona, csak Fidesz Polgári Körös tag volt, az meg egy teljesen más tészta.

2015. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Duenna! Milyen más tészta okos?!

A polgári körök 2002-ben életre hívott, a Fideszhez kötődő konzervatív tömegmozgalom. TAGJA IS VOLT ENNEK IS!

DE A LÉNYEG::::::

Egy cikk nektek VONA GÁBOR INTERJÚVAL! IDÉZEM A RÉSZT SZÁMOTOKRA!


"A Jobbikban talán nincsenek számottevő mennyiségben olyan politikusok, akik máshol nem találták meg a számításukat?


"De, vannak. Bizonyára akadnak, akik korábbi pártjaikban csalatkoztak, én magam is ilyen vagyok, ha belegondolok, hiszen Fidesz-tag voltam 2001-2002 környékén."


[link]

2015. aug. 31. 11:54
 5/5 Duenna ***** válasza:

4-es kérdező!


Igen, igazad van, volt Fidesz tag, és a valóság ez:

2001-ben Fidesz-tag

2002-ben Szövetség a Nemzetért Polgári Körös-tag

2003-ban kilépett a Fidesz minden tagságából

2003-ban Jobbik alelnök


Gondolom azért lépett ki a Fideszből, mert rájött, hogy ő ott soha nem lesz nagyfiú.

2015. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!