Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motowell robogó nem indul mért?

Peaker141 kérdése:

Motowell robogó nem indul mért?

Figyelt kérdés
Van egy motowell magnet 50 robogom 2t . A motor fel lett újítva tavaly azotta kb. 2500km et ment . Fel lett újítva : új hengert kapott új szívómembránt új automata szivató görgök szíj és az lenne a probléma vele hogy hidegen nehezen indul csak úgy indul ha be fogom a légszűrőt de akkor viszont pöcre indul . Azóta meg néztem működik e a automata szivató és a hengernek van e baja de minden jó volt . A külön olajozás ki van kötve . Mi lehet a baj vele ?

2016. febr. 28. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a levegőszűrőt befogva indul, akkor mégse működik a szívató rajta, ugyanis ha elveszed a levegőt több benzint kap, ami kell hidegindításkor.

A Régi karburátoros motorok is így indultak hidegben, lásd Babetta, régi Csepelek.

Ilyen volt a hidegindító [link] le lehetett zárni a levegőt.

2016. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ ennek már ilyen az hidegindítoja : [link] de nem hiszem mert rendesen nyit zár legalábbis is amikor teszteltem mozgott
2016. febr. 29. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy milyen a hidegindítója, csak példaként említettem a régi dolgokat. És még egyszer, ha befogott légszűrővel indul, akkor nem kapja meg azt a többlet benzint ami hidegindításkor kell neki, még akkor se ha az automata mozog. Akár dugulás is lehet...
2016. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké köszi meg fogom nézni
2016. márc. 2. 15:21
 5/6 anonim válasza:
Üdv! Azt szeretném kerdezni hogy megoldodott a problema? mert en is ugyan ezzel a bajjal nyűglődök hogy csak akkor indul hidegen ha be fogom a levegő szűrőt!
2022. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy működő akkumulátort kell bele, mert csak úgy működik az autószivató
2023. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!