Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magánember VS hivatásos...

Magánember VS hivatásos kereskedő? Kitől vásároljak robogót inkább?

Figyelt kérdés

A legfontosabb szempont a MEGBÍZHATÓSÁG.

Nem érdekel, ha a kereskedő ráteszi a maga hasznát, de ha becsületes, akkor inkább tőle veszek. Persze, kérdés, hogy ki megbízható kereskedő... Nekem mindenki azt mondta, hogy mindenképp magánembertől vegyek robogót (hozzá kell tennem, egyáltalán nem értek a motorokhoz), vettem is egyet, és bizony jól ráfáztam, mert egy romhalmazt kaptam, de ugye ez már csak néhány napra rá derült ki, amikor már hiába panaszkodok, a motor az enyém, a pénzem az övé... Most vennem kell még egy robogót, de ezúttal gondoltam, kíírok egy kérdést: Én, mint robogókhoz abszolúte nem értő ember, kitől vegyek robogót?



2016. febr. 28. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Vigyél magaddal olyat aki ért hozzá. Komolyan.

Kereskedőknél is romok vannak, magánszemélyeknél is nagyrészt. Láttam már ezt-azt tudom miről beszélek.

Bár nem tudom az árkategóriát hogy mennyiért akarsz venni.

2016. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Mindenhol romok vannak, mert meglepő módon ami JÓ azt a legritkább esetben adják el...


A megoldás, hogy viszel magaddal valakit, aki ért hozzá. Jobban, mint a sarki alkesz Józsi.

2016. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kereskedő is árulhat romot.

Valaki venne egy úgy keewayt és odaviszi a 15 éves robogóját. A kereskedő azt mondja h 100ba beszámolja, de ő meg 130ért rakja ki. Honnan tudod h átnézte e? Ő csak el akar adni egy új robogót egy olyannak aki csak akkor tudja megvenni, ha beszámítja a régit....és hát beszámítja.

A másik fajta aki olaszból hoz olcsó robogókat.

Magánszemélytől vegyél de legyen egy ismerősöd aki megnézi a robogót

2016. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mindegy hol veszed, rád sózzák a szart ha nem értesz hozzá, ezért kell olyannal menni, aki nem csak a gázt tudja húzni, hanem ért is hozzá...


egyébként egy 2t 50-es robogó annyira nem lehet anyagi csőd, a főtengely meg a hengerszett lehet drága, a többi csak sallang, nem drága dolgok... bár egy honda dio blokkját kompletten felújítod kb 30 ezerből, és lesz egy 0km-es bejáratós motorod

2016. febr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!