Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jó ha a kerekeket...

Mennyire jó ha a kerekeket megcserélem elsőt hátra, hátsót előre?

Figyelt kérdés

Új gumik vannak rajta. A fő gond az lenne hogy 80-100 között remeg az autó (Kerék csukló, kerék centrírozás, csapágyak, kormányrúd meg ilyesmi kilőve) És ma elmentem szerelőhöz bejelenteni hogy mikor tudják megnézni és kérdezte hogy kerekeket cseréltem e már meg, mondom nem. Ezért gondoltam rá hogy ajánlott e az egyébként?

A szerelő csütörtökön nézi meg mi a helyzet pontosan. Én nagyon nagyon remélem csak a motortartó bak kezd kicsit elfáradni.


2016. márc. 1. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a centírozás megoldja a problémát.
2016. márc. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Kerék csukló, kerék centrírozás, csapágyak, kormányrúd meg ilyesmi kilőve)"


És ezeket hogy sikerült kiszűrni?Vagy szerinted ezek nem lehetnek,azt akkor ezek kilőve!?


Meg mégis honnan érzed a remegést?Meg mi remeg?A kormány?Vagy az egész autó?vagy mi?

Egyebkent ha új gunit rakattal rá,nem kizárt hogy nem centírozták ki rendesen,úgyhogy én először itt nézeleődnék!

2016. márc. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2x lett centrírozva bár másodszorra nem volt már mit magyon. Ami ki van lőve az az hogy 2 hónapja mind ki lett cserélve. És igen az autót érzem remegni!
2016. márc. 1. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!