Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire hasonlóak a kérdések...

Mennyire hasonlóak a kérdések a hatósági KRESZ vizsgán az EduKRESZ rendszerében található kérdésekhez képest? Miben változott az új vizsgáztatási rendszer?

Figyelt kérdés
A közelmúltban vizsgázottak véleményére lennék kíváncsi.Az EduKRESZ oldalán található információk alapján külön megállapodás értelmében ők szolgáltatják a vizsgakérdéseket a Nemzeti Közlekedési Hatóság részére. Többen is írták, hogy ugyanazokat a kérdéseket kapták vizsgán mint ami a gyakorló tesztek során is feltűnt vagy zömében azok a kérdések merültek fel. Ez mennyire lehet valós ? Még mielőtt bárki is leszólna nem KRESZ vizsgára készülök :) Válaszokat előre is köszi!

2016. márc. 4. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Hát, énis töltöttem már ilyne Edu-line féle Kreszt de szerintem azok a kérdések egy hatósági vizsgán nem kerülnek elő. A nagy részük szerintem abszolút gyerekes és semmi nehézség nincsb enne, szóval lényegi tudás nem szűrhető le.
2016. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgán az edukresz oldalon használt kérdések vannak, oda is van írva, mert ők adják nekik. A kérdések nyilvánosak válasz nélkül. Ha válaszokkal is akarsz tesztelni akkor meg kell venni a programot, ami érthető.
2016. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia én az Edukresz rendszerrel készültem fel , a kérdések 90%-val találkoztam a felkészítő programban , a maradék 10% józan paraszti ésszel megoldható kérdés volt!:)
2016. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!