Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy suzuki swift?

Első autónak egy suzuki swift?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy suzuki swift, 2006-os évjáratú 1.3 GLX típust.


Nekem tetszik a formája,főleg városi használatra,munkába járásra használnám.


Mi a véleményetek a suzukiról?Megbízható?



2016. márc. 4. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó választás! Ha nem rozsdásodik akkor nem lesz vele gondod. Egyszerű megbízható technika. Alkatrész is van hozzá bőven. A bontókban is sok van (ha esetleg horpadna a bádog,egy rossz manőver miatt)
2016. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tomcatters ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz :) Megbizható kis gépek !
2016. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veterán vas ***** válasza:

Az olajcseréken és a tankolásokon kívül, eddig 60ezernél cseréltem első fékeket, 80ezernél akkut, 100ezer után egy jobb e, lengővillát./a finom borsodi vidéki úthálózat..... :(

Ennyi és semmi több. Igénytelen, könnyen kezelhető olcsó kis jármű.

2016. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akinek van szuzukija, az tudja, hogy az előttem szóló jót akar, amikor felsorolja az egyáltalán nem horror kiadásait.


jó választás a szwift.Tíz éves, még rohadás sem lehet rajta.

2016. márc. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Havernak van es semmi gond vele.

Igaz fapados, igaz nem sportos, semmi extra de töredéke kiadasbol elmegy annyit amit en a bmw vel.

O azért vette, mert a motor mellett neki eleg a kocsi csak kocsinak, én a motor mellett a kocsiba is akarok élményt.


Ha amit nyújt a swift az neked megfelelo akkor VEDD MEG, jo döntés!

A dizelt kerüld, nem olyan jo a motorjuk.

2016. márc. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A Suzuki az egyik legjobb választás. Nekem egy 1994-es évjáratú Swiftem van, és teljesen meg vagyok elégedve vele.

Ha kerülöd a kátyúkat és a garázsban tudod tartani akkor sokáig a tiéd lehet, és nem lesz rá "sok" a kiadásod.

2016. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azóta megvettem,egy kis három ajtósat,bevallom szerelem első látásra.Autópályán picit ráléptem a gázra,hogy mégis mit tud a kicsike.Hiába csak 1.3- s,de megy mint a golyó.

Persze baráti/ haveri társaságban kaptam hideget meleget,hogy suzukit vettem de nem foglalkozok vele,egyszerűen imádom.

2016. márc. 6. 22:04
 8/10 Tomcatters ***** válasza:
Sok sok hiba/balesetmentes km-ert
2016. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

És minden kedves kommentelő válaszát.

2016. márc. 6. 22:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy itt normálisak a kommentelők és a kérdező is. Nem csak díszb&z@skodni akar a BMW-jével. Inkább nem eszik csak ne lássák suzukiba. Amúgy a kérédésedre visszatérve, semmi gondod nem lesz suzukival és ha lesz is (nemhinném) pár fityingből megoldod.
2016. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!