Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AM6 Menet közben súrlódó...

AM6 Menet közben súrlódó hangot ad. Mi lehet a gond? Többi lent.

Figyelt kérdés
Adott egy AM6 blokkos motor. Nagy sebességnél súrlódó hangot hallok, de nem tudom beazonosítani, hogy honnan jön. Viszont alapjáraton semmit nem hallok, és ha bakra rakom és úgy pakolom a sebességeket akkor sem. Kerekeket megpörgetem kézzel bakon akkor sem hallom. Valakinek Ötlete?

2016. márc. 5. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy menet közben, mivel lentebb ül a motor, így beér valami valahová, esetleg nincs megzsírozva és az okozza. Próbáld meg azt, hogy ráülsz és rugózol vele, hogy úgy hallod-e. Azt is érdemes megnézni, hogy ha csak ráülsz és lábbal tolod magad előre, akkor adja-e a hangot, ha nincs beindítva a motor.
2016. márc. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lazítottam a láncon, és most javult a helyzet.
2016. márc. 6. 18:18
 3/3 A kérdező kommentje:
próbáltam azt is, hogy kihuzatom, leveszem a gyújtást, és úgy gurulok, de akkor is hallani
2016. márc. 6. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!